Wyślij zapytanie
58... pokaż numer


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Opis

Sklep internetowy WeddingMarket.pl

Sklep WeddingMarket.pl przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy organizują ślub i wesele. Dedykujemy ją Narzeczonym przed najważniejszym dniem ich życia oraz wedding plannerom, dekoratorom, florystom oraz właścicielom sal bankietowych, którzy aktywnie uczestniczą w organizacji wydarzenia. Platforma powstała w wyniku połączenia pasji i doświadczenia zawodowego jej założycieli. Pasja ta z czasem skupiła też szereg specjalistów, którzy chętnie służą pomocą. Sklep oferuje szereg artykułów, dzięki którym zorganizujesz przyjęcie swoich marzeń.

Znajdziesz tutaj zarówno dekoracje, jak i dodatki. Zaopatrzysz się u nas w produkty bazowe jak świece, serwetki, organzę czy pokrowce na krzesła oraz dodatki, które wpływają na ostateczny efekt. Śledzimy trendy na rynku weselnym, bo proponować Ci zawsze to, co nowoczesne, ekskluzywne, urzekające. W tym wszystkim dbamy także o Twoje finanse, bowiem wiemy, jak wielkim wydatkiem jest wesele. Spieszymy też pomocą tym, którzy nie mają sprecyzowanych upodobań. Specjalnie dla Was, Kochani, poszerzyliśmy menu o motywy weselne, filtr kolory oraz przykłady aranżacji.

Dzięki temu możesz w prosty sposób porównać style i wybrać to, co najbardziej Ci się podoba. Do swojej dyspozycji masz także Biuro Obsługi Klienta, którego personel z przyjemnością podzieli się swoim doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, Oprawa, Dekoracje

Powrót