Zapytanie
781... telefon

Studio Florystyczne Stella

Kościuszki 35, Wrocław, Dolnośląskie,

781... telefon
Wyświetleń: 1853


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Studio Florystyczne Stella

Witam Państwa Serdecznie! Od wielu lat, kiedy praca z kwiatami stała się moją pasją wciąż rozwijam i doskonalę swój warsztat florystyczny. Zdobywając nową wiedzę pragnę zapewnić państwu możliwość korzystania z fachowych porad oraz profesjonalnego wykonania wszelkich aranżacji kwiatowych.

Regularna obecność na pokazach i targach florystycznych pozwala mi na bieżąco dzielić się z państwem nowościami w modzie kwiatowej. Aktualne trendy we florystyce oraz potrzeby moich klientów, są bowiem dla mnie wyzwaniem oraz motywacją do rozwijania umiejętności. Zawsze staram się podkreślić indywidualny charakter każdego wnętrza i atmosferę uroczystości.

Moja firma zajmuje się dekoracją sal weselnych, kościołów, dekoracją samochodów oraz wiązanek ślubnych. Doradzamy również w doborze kolorystyki, kwiatów i dodatków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że zadbamy o najdrobniejszy szczegół który sprawi, że dzień Ślubu stanie się wyjątkowy, niepowtarzalny i na zawsze zostanie w pamięci Nowożeńców oraz ich Gości.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marta 2017-02-19 20:24:15

Ocena: 5

Polecam w 100% pełen profesjonalizm.

K Kamila 2017-02-19 20:22:57

Ocena: 5

Bardzo serdecznie polecam wszystkim. Profesjonalna obsługa, piękne dekoracje. Dzięki wyborze tego studia spełnią się marzenia nawet najbardziej wymagającej pannie młodej.

Tagi: Wrocław, Oprawa, Dekoracje

Powrót