Zapytanie
504... telefon

Svala - dekoracje i ozdoby florystyczne

Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Jelenia Góra, Kłodzko, Głogów, Legnica, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Oława, Karpacz, Szklarska Poręba, Ząbkowice Śląskie, Lubin, Oleśnica, Polkowice

504... telefon
Wyświetleń: 167


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Svala - dekoracje i ozdoby florystyczne

Nazywam się Natalia. Jestem pasjonatką kwiatów ... wszystkich... od zebranych na łące do tych wyhodowanych na balkonie. Z wykształcenia jestem menedżerem oraz ekonomistą, ale zawsze wracałam się do roślin.
3 lata temu zaliczyłam swój pierwszy kurs florystyki… i wtedy nie zdałam sobie sprawy, że to był nieświadomy początek nowej historii. Dopiero po 2 latach wróciłam się do swojego małego marzenia. Był to dość napięty rok … zaliczenie kursów, pierwsze kroki, pierwsze zlecenia i realizacje.
Krótko o swojej nauce: podstawy florystyki uczyłam w Polsce, ale florystykę ślubną oraz kurs dekoratorski miałam w Ukrainie (w jednej z najlepszych szkół Ukrainy), a do tego już setki webinarów! Uczę się, aby zawsze robić więcej niż ode mnie oczekujecie!
Chcę poznawać nowe style, nowe połączenie kolorów… chcę pracować z szalonymi parami i również realizować szalone pomysły … BO WSZYSTKO DA SIĘ ZROBIĆ!
A o czym marzę? Marzę o uśmiechniętych i szczęśliwych parach… o poczuciu satysfakcji po udanych projektach… o możliwości realizacji szalonych i pięknych dekoracji … ambitnie o realizacjach projektów zagranicznych ( rozmawiam w 4 językach: polski, ukraiński, angielski oraz rosyjski. Także plan ambitny, ale całkiem realny 😉 )… marzę aby przyciągać ludzi, którzy są na tej samej fali…
I tyle o mnie…
P.S. zawsze chętnie spotkam się z parami aby omówić wspólne oczekiwania. I od tego wolę zaczynać naszą wspólną przygodę… zapraszam do kontaktu i na herbatę ;)

Zapraszamy do współpracy!

  • Florystyka

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Oprawa, Dekoracje

Powrót