Wyślij zapytanie
501... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3000 zł

D2-Event

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Z wykorzystaniem naszych zdolności, zdobytej wiedzy i cechom osobowości jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom. Setki poprowadzonych przeze nas różnego rodzaju imprez, pozwoliło nabrać nam doświadczenia, które z pewnością daje możliwość zrealizowania Państwa oczekiwań tak, aby to była wymarzona i niezapomniana impreza. Jako doświadczony duet DJ i WODZIREJ do każdego powierzonego zadania podchodzimy z energią i zapałem. Dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości usługom oraz rzeszy zadowolonych klientów, cieszymy się nieposzlakowaną opinią na Śląsku.

Podczas zabawy dobieramy utwory w taki sposób, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Dzięki wieloletniej pracy udało nam się zdobyć bogaty repertuar – od klasycznych utworów do najnowszych hitów promowanych przez stacje radiowe. Wiemy jak zachęcić i poderwać gości do tańca. Ponadto prowadzimy ciekawe animacje i zabawy, które sprawiają, że uczestnicy imprezy mają możliwość integracji. Prócz doboru utworów jesteśmy w stanie doradzić oraz wspólnie stworzyć scenariusz całego przyjęcia.

Do dyspozycji mam bardzo wysokiej klasy sprzęt, który konfigurujemy w zależności od wielkości sali oraz oczekiwań. Wysokiej klasy nagłośnienie oraz oświetlenie jest dopełnieniem całości.
Ponadto istnieje możliwość zorganizowania karaoke podczas zabawy czy prezentacji zdjęć i filmów.


Zobacz nasz film promocyjny!

Zapraszamy do kontaktu!


Lokalizacja

Wasze opinie

M Michał 2017-12-12 13:20:47

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę. Jestescie super i dzieki za fantastyczną atmosferę podczas naszego wesela. Polecam daję 50 gwiazdek!!!!

K Krzysztof 2017-12-12 13:20:22

Ocena: 5

Chłopaki robią świetną robotę, wesele zleciało w moment, wszyscy bawili się doskonale repertuar naprawdę szeroki zarówno muzycznie, jak i zabawowo. Gorąco polecam!

Tagi: Mikołów, Oprawa, DJ na wesele

Powrót