Wyślij zapytanie
602... telefon

Dee-Jay

Łomża, Podlaskie,

W pobliżu: Ełk, Białystok, Olsztyn, Gołdap, Olecko, Suwałki, Goniądz, Kolno, Mońki, Sokółka, Grajewo, Augustów, Sejny

602... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 2723


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Dee-Jay

Dee-Jay na wesele, wodzirej, prezenter muzyczny - oprawa muzyczna imprez.

 

Witam serdecznie, nazywam się Sławomir Chrostowski. Jestem od ponad 14 lat czynnym wodzirejem w Polsce północno-wschodniej. Swoją "karierę" zaczynałem od prowadzenia dyskotek w różnych szkołach i klubach jako prezenter.

 

Specjalizuję się w oprawie muzycznej wesel i innych imprez okolicznościowych. Swoje doświadczenie zdobywałem na kursach i warsztatach u profesjonalnych prezenterów oraz wodzirejów, z którymi jeździłem na imprezy i ich podpatrywałem, pomagałem im, a później pod ich kierunkiem samodzielnie prowadziłem różne bale.

 

Imprezy jakie obsługuję to:

* wesela alkoholowe i bezalkoholowe
* studniówki
* bale
* imprezy firmowe i integracyjne
* imprezy karaoke
* urodziny
* i inne na życzenie.

 

Na imprezy i wesela, na które jestem zapraszany, zabieram cały sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz odtwarzający wysokiej jakości, a także bogatą kolekcję płyt z muzyką dla gości w każdym przedziale wiekowym, dzięki czemu gwarantuję dobre samopoczucie uczestników i to, że wesele lub inna impreza będzie niezapomniana.

 

Jestem w stanie zagrać niemal każdy utwór w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru. Wodzirej nie robi długich przerw i każdy może bawić się kiedy ma na to ochotę.

 

Zawsze dbam o to, aby każda uroczystość była jedyna w swoim rodzaju
i jak najmilej pozostała w pamięci wszystkich gości.

 

Jako wodzirej prowadzę głównie imprezy na terenie całej Polski północno-wschodniej. Natomiast jeśli Państwo będziecie mnie chcieli zaprosić w każde miejsce Polski, to nie ma problemu, gdzyż dysponuję własnym transportem, a na miejscu jest tylko ważne aby źródło zasilania było w zasięgu wzroku.

 

Wesele z uwagi na jego szczególny charakter - jest to w końcu jedyny taki dzień w Waszym życiu, zasługuje na to abyście zapamiętali je na bardzo długo. Ja natomiast ze swojej strony zrobię wszystko, aby tak się stało.

 

Pomimo tego, że każde wesele jest inne i jest przygotowywane indywidualnie, zawiera w sobie pewne punkty stałe, takie jak:

* przyjazd gości,
* wejście Pary Młodej,
* przywitanie Pary Młodej,
* toast,
* uroczysty obiad,
* pierwszy taniec,
* podziękowanie dla rodziców,
* oczepiny,
* uroczysty wjazd tortu.

 

Zawartość, kolejność i oprawa muzyczna poszczególnych punktów wesela jest zawsze indywidualnie ustalana z parą młodą. Każdy z powyższych punktów ma specjalną oprawę muzyczną, a czas pomiędzy nimi jest wypełniony muzyką taneczną i różnymi zabawami tanecznymi. Wypełnione muzyką są również przerwy konsumpcyjne.

 

Prezentowane nagrania to przede wszystkim znane powszechnie i lubiane przeboje sprzed lat oraz aktualne nowości. Prezentowana muzyka (z płyt CD) jest dobierana na bieżąco w trakcie imprezy, w zależności od wieku osób na sali i ich gustu.

 

Mam do zaproponowania, oczywiście do wyboru, bardzo dużą ilość wspólnych zabaw,
aby urozmaicić Wasze przyjęcie i zintegrować wszystkich gości.

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monia 2015-03-26 10:35:39

Ocena: 5

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem dj-a na wesele to bez dwóch zdań polecam wszystkim Pana Sławka! Grał u mojej przyjaciółki na weselu i zabawa była fantastyczna!

Tagi: Łomża, Oprawa, DJ na wesele

Powrót