Zapytanie
602... telefon
Wyświetleń: 245


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2900 zł

DJ AdiSound

Jesteśmy profesjonalnym duetem Dj z Poznania, obsługującym kompleksowo różnego rodzaju imprezy w Wielkopolsce i całej Polsce.
Profesjonalną oprawą zajmujemy się od ponad 25 lat prowadząc równolegle zespół muzyczny pod nazwą AdiSound. Posiadamy odpowiednie
wykształcenie techniczne, co jest wyjątkowo przydatne przy przygotowaniu perfekcyjnego nagłośnienia oraz oświetlenia imprez. Wykorzystując nasze doświadczenie sceniczne, profesjonalizm oraz wiedzę rozszerzyliśmy profil działalności o profesjonalne DJ.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Prowadzimy całe imprezy jako konferansjer proponując zabawy integrujące gości oraz starannie dobieramy muzykę do każdego zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

M MAGDA i Tomek 2022-02-06 13:28:22

Ocena: 5

W styczniu odbyło się nasze wesele na które jako oprawę muzyczną zaprosiliśmy Panów z dj-adisound. Doskonale dobrany repertuar, z humorem poprowadzone zabawy i oczepiny spowodowały, że nasi goście nie chcieli wrócić do domu. Wszystko zrobione profesjonalnie i z wyczuciem. Gorąco polecamy.

K Krzysiek i Jola 2022-01-06 15:33:34

Ocena: 5

Serdecznie Polecamy duet Dj AdiSound . Profesjonalne podejście, doskonała muzyka, świetnie prowadzone zabawy i konkursy. Wszyscy goście zachwyceni, nogi po tej nocy bolały ale grzechem było nie wyjść na parkiet kiedy Panowie zaczynali grać. Na żywo muzyka, nagłośnienie i cała masa świateł dają niezapomniany show. Chciałoby się cofnąć w czasie aby móc jeszcze raz się bawić. Na pewno polecimy Was swoim znajomym i mamy nadzieje że do zobaczenia. A Wy przyszłe młode pary nie zastanawiajcie się, nie będziecie żałować :)

R Radek 2021-09-15 10:33:07

Ocena: 5

Wspaniała impreza na najwyższym poziomie . Zabawienie gości , repertuar świetny klimat dopasowany do każdego. Pełna kultura prowadzenia całego wesela . Świetne zabawy oczepinowe . Goście byli zachwyceni . W 100% jesteśmy zadowoleni i polecamy djadisound!!! Data ślubu: 16-07-2021 Oborniki

Tagi: Poznań, Oprawa, DJ na wesele

Powrót