Zapytanie
602... telefon

DJ Artur Zdanowicz - DJ na Wesele Białystok

Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Suwałki, Goniądz, Kolno, Mońki, Sokółka, Grajewo, Augustów, Sejny, Łomża, Supraśl, Hajnówka, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie

602... telefon
Wyświetleń: 3425


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

DJ Artur Zdanowicz - DJ na Wesele Białystok

Jeżeli szukasz profesjonalisty który poprowadzi Twoje wesele
według Twoich oczekiwań to dobrze trafiłeś.

Nazywam się Artur Zdanowicz i uprawiam zawód dj-a konferansjera od wielu lat.Od dłuższego czasu skupiam się na obsłudze wesel, imprez firmowych, eventowych, studniówek, pikników, imprez okolicznościowych itp.

Mając za sobą lata doświadczeń w branży rozrywkowej, jestem w stanie dopasować się do różnorakich oczekiwań zarówno Pary Młodej jak i gości weselnych dysponując ogromną płytoteką i świetnym gustem muzycznym. Poza tym zapewniam pełne i profesjonalne prowadzenie imprezy, uwzględniając toasty, konkursy, oczepiny, zabawy integracyjne oraz biesiadę przy stole.

Z reguły każda impreza jest przeze mnie od początku do końca szczegółowo zaplanowana ale jestem również otwarty na nieszablonowe pomysły moich klientów aby sprawić że to właśnie ich wesele będzie absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, na którym udostępniam Video z wesela prowadzonego przeze mnie.

Zapewniam Nagłośnienie, Oświetlenie i Multimedia.

Obsługa imprez na terenie całego kraju.
Atrakcyjne cena - 100% ZADOWOLENIA !!!

Zapraszam do współpracy.
DJ na Wesele Białystok podlaskie - DJ Artur Zdanowicz

Lokalizacja

Wasze opinie

A Asia i Radek 2020-05-21 12:25:12

Ocena: 5

Impreza fantastycznie poprowadzona. Dobra energia i weselny klimat. Było super, profesjonalnie, wesoło i tak jak trzeba. Goście zadowoleni, wytańczyli się, wybawili, zresztą My też. DZIĘKUJEMY to za mało, aby wyrazić naszą WDZIĘCZNOŚĆ. Oczywiście polecamy Artura całemu światu :-) - Asia i Radek

Tagi: Białystok, Oprawa, DJ na wesele

Powrót