Wyślij zapytanie
796... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dj Black & White

Początek to lata osiemdziesiąte, pierwsze imprezy, Dyskoteki, to właśnie wtedy, jako młody chłopak odkryłem w sobie Pasję DJ-a.

Piękny czas, Gramofony Artur, Magnetofony kasetowe ZK 140, Finezja, bardzo proste miksery, domowe Mikrofony i Światła robione gdzieś w piwnicy, ”Koguty” od kolegi z Pomocy Drogowej, głośniki Altusa, eh...

Liczyła się dobra zabawa, swoiste panowanie nad publicznością zgromadzoną w małej Salce czy Świetlicy i Najważniejsze, ich uśmiechnięte twarze i zadowolenie.

Profesjonalne początki, już jako DJ-Prezenter dyskotekowy to połowa lat 90-tych, królujące Italo Disco, Euro Dance i praca w pierwszych klubach, Dyskotekach.

Niezapomniany czas, poczucie dobrze wypełnianej misji, szacunek gości, w głowie kiełkująca myśl o pasji, która stanie się zajęciem na długie lata.

Nazwa/Pseudonim wzięła się właśnie z tego okresu, ostatni lokal ,Dyskoteka, kultowa wręcz, w której pracowałem przez prawie 3 lata i którą dążę olbrzymim sentymentem, miała nazwę Disco Black & White.

Przyjaźnie, znajomości nawiązane w tym cudownym miejscu, z którym tak bardzo się utożsamiałem, w którym zdobyłem swoją “Markę”, na zawsze pozostaną w Mojej pamięci. To mój hołd dla tamtych czasów i ludzi.

Nigdy nie miałem możliwości powiedzieć o tym głośno, zatem czynie to teraz.

Dziękuję Wam wszystkim, Ekipo Disco Black & White Z Mojego rodzimego Żywca. Jestem, tu gdzie Jestem, dzięki Wam!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Żywiec, Oprawa, DJ na wesele

Powrót