Wyślij zapytanie
604... pokaż numer


Średnia ocena: 5 z 11 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2800 zł

DJ Blaym  z wodzirejem - zawodowy duet na Twoje na wesele !

DJ Blaym, czyli Andrzej Ilczuk - zawodowy discjockey i prezenter muzyczny , członek Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki DJ UNION.
Zajmujemy się organizacją, oprawą muzyczną oraz obsługą techniczną wydarzeń rozrywkowych takich jak wesela, poprawiny , imprezy firmowe, studniówki, bale karnawałowe, jubileusze, festyny i osiemnastki. Nasze doświadczenie, sposób prezentowania muzyki , styl prowadzenia , wszechstronny repertuar płytowy jakim dysponujemy oraz wybór atrakcji sprawi iż Państwa uroczystość będzie wyjątkowym wydarzeniem.
Każdą imprezę możemy poprowadzić w tradycyjnym,  nowoczesnym lub bankietowym wydaniu - wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zaproponujemy wiele kreatywnych rozwiązań i pomysłów na stworzenie ciekawego scenariusza zabawy.

Organizując oprawę muzyczną wesela zaoferujemy Państwu:
- prowadzenie w dwuosobowej obsadzie - czyli dj blaym i wodzirej który poprowadzi biesiadę weselną z akordeonem oraz zabawy integracyjne dla gości 
- doskonałej klasy nagłośnienie
- nowoczesne oświetlenie sali oparte na najnowszych urządzeniach (głowice ruchome typu spot)
- wszechstronny repertuar muzyczny (ponad 20.000 utworów wyłącznie na oryginalnych płytach i plikach cyfrowych z najlepszych wytwórni)
- efekty w postaci dymu i mgły oraz ciężki dym na pierwszy taniec
- projektor multimedialny do wyświetlenia prezentacji
- niespodzianki i atrakcje dla gości (również dla najmłodszych - drobne upominki oraz krótki blok zabaw dla dzieci jeśli będą na weselu)

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmująca się oprawą muzyczna i techniczną wszelkiego rodzaju imprez, Współpracujemy z organizacjami zbiorowego zarządzania zpav i stoart oraz zaiks - co jest gwarancją pełnej legalności wykorzystania nagrań i praw autorskich podczas ewentualnej kontroli inspektorów w czasie imprezy.

Na życzenie udostępnimy Państwu referencje oraz opinie osób dla których mieliśmy przyjemność pracować.

CENĘ NASZYCH USŁUG USTALAMY Z KLIENTAMI INDYWIDUALNIE NA PODSTAWIE WYMAGAŃ IMPREZY ORAZ TERMINU W JAKIM SIĘ BĘDZIE ODBYWAĆ .

Zapraszamy do rezerwacji terminów także poza-weekendowych - pracujemy na terenie całej Polski przez 7 dni w tygodniu!

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paulina 2019-06-13 15:03:45

Ocena: 5

Rekomendacja 10/10. Po naszym weselu goście są bardzo zadowoleni , my jeszcze bardziej. Wszechstronna muzyka bo każdy znalazł swoje ulubione przeboje , ciekawe zabawy bez przaśnych akcentów i miłe podejście Andrzeja sprawiło ze wesele udało się w 100% 😊

K Karol 2019-01-03 13:42:49

Ocena: 5

Pan Andrzej zapewnił oprawę muzyczną podczas balu Sylwestrowego 2018/2019 w hotelu Chrobry w Międzyrzecu Podlaskim. Goście byli zachwyceni wszechstronnością muzyki i intuicją dyskdżokeja, co również przełożyło się na ogólną opinię i zadowolenie uczestników imprezy w naszym hotelu. Dziękujemy i z pewnością po raz kolejny skorzystamy z Pańskich usług

D Dorota 2018-07-11 09:36:35

Ocena: 5

Dzięki Andrzejowi i wodzirejowi który z nim pracował nasze wesele było bardzo udane. pomimo bardzo dużej dysproporcji wiekowej wśród gości panowie doskonale sobie poradzili - dj z muzyką , wodzirej z zabawami. Duet na najwyższym poziomie - zdecydowanie można powierzyć im prowadzenie zabawy w najważniejszym dniu ! Polecam.

E Elwira i Marcin 2018-06-25 20:09:55

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za poprowadzenie zabawy na naszym weselu. Muzyka różnorodna, dopasowana do tego przy czym bawili się goście, bardzo miły i kulturalny kontakt z P. Andrzejem. Wodzirej świetnie rozbawiał gości. Gorąco polecamy!

M Marcin i Elwira 2018-06-18 15:20:50

Ocena: 5

chcieliśmy wesele bez disco polo, Andrzej doskonale sobie poradził serwując świetną muzykę i nikomu nie brakowało nielubianego przez nas disco polo. wszyscy doskonale się bawili i dobrze wspominają nasze wesele. Polecamy !

K Kasia i Mateusz 2018-06-18 10:06:19

Ocena: 5

Impreza świetna, Panowie zostali z nami do samego końca. Wodzirej tak poprowadził imprezę, że pod sam koniec stracił głos. Zarówno my, jak i wszyscy goście bawiliśmy się przednio. Gorąco polecamy, bo jest KOGO!!!!! Niezapomniane przeżycia.

K Katarzyna 2018-06-05 16:15:35

Ocena: 5

Pan Andrzej poprowadził imprezę rocznicową na ktorej chcieliśmy potańczyć przy muzyce naszej młodości , usłyszeliśmy najlepsze piosenki lat osiemdziesiątych , było tez cos dla młodszych gości. Wodzirej zagrał na akordeonie i mogliśmy wszyscy pośpiewać za stołami. Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni z oprawy naszej rocznicy , będziemy polecać i zachwalać znajomym bo panowie zawodowo prowadzą taneczną zabawę

P Patrycja 2018-06-04 21:49:55

Ocena: 5

W 100% polecamy usługi Pana Andrzeja. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu, super kontakt, sluchanie klienta☺Jeszcze raz dziękujemy za super zabawę☺ Wrażenie robiło również oświetlenie. Dzieki Wam była to niezapomniana noc☺ Polecamy☺

R Robert 2018-01-11 13:07:45

Ocena: 5

zdecydowanie warto polecić usługi muzyczne dj blaym. Nasza impreza podobała się wszystkim gościom, było dużo dobrej muzyki a klimat na sali wsparty fajnymi efektami świetlnymi. 100 % zadowolenia :)

L Luiza i Daniel 2017-02-24 17:16:03

Ocena: 5

Rewelacyjna oprawa muzyczna i pełne zaangażowanie. Dziękujemy za profesjonalną obsługę.

Tagi: Mordy, Oprawa, DJ na wesele

Powrót