Zapytanie
601... telefon

DJ Darius

Września, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Środa Wielkopolska, Śrem, Konin, Koło, Szamotuły, Gniezno, Słupca, Września, Oborniki, Szamocin

601... telefon
Wyświetleń: 2865


Średnia ocena: 4.8 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

DJ Darius

Oferuję profesjonalną obsługę muzyczną osiemnastek, wesel, dyskotek, wieczorków karaoke i innych imprez okolicznościowych. Pełne nagłośnienie i oświetlenie dyskotekowe. Dodatkowo również śpiewam na imprezach prowadzonych przeze mnie więc różni mnie to od pozostałych DJ'ów. Posiadam szeroki repertuar zarówno muzyczny jak i rozrywkowy np zabawy, konkursy itp. Żadna impreza nie jest taka sama. Wszystko ustalam indywidualnie z każdym klientem osobno. Cena na każdą kieszeń.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

D Danusia . 2021-09-02 17:05:43

Ocena: 4

Polecam perfekcja w pełnym wymiarze .Goście bawili się świetnie profesjonalnie zabawianie gości . Super .wesele było w Gorzykowie 28 sierpnia 2021 mogła by być powtórka ale już wiemy że jeśli Dzidzej to tylko Darius .

D Danusia . 2021-09-02 17:02:21

Ocena: 5

Polecam perfekcja w pełnym wymiarze .Goście bawili się świetnie profesjonalnie zabawianie gości . Super .wesele było w Gorzykowie 28 sierpnia 2021 mogła by być powtórka ale już wiemy że jeśli Dzidzej to tylko Darius .

M Magda 2021-06-19 12:35:34

Ocena: 5

DJ super super polecam bawiliśmy się do świetnie na 50 tych urodzinach męża dziękujemy myślę że jeszcze się spotykamy na innej imprezie jesteście wspaniali pozdrawiam

S Sara 2021-01-22 11:25:08

Ocena: 5

Najlepsi z najlepszych! Pełen profesjonalizm a przy tym wszystko na luzie tak jak powinno być. Zaangażowani do samego końca wesela. Byliśmy przeszczęśliwi widząc jak goście świetnie się bawią. Byłam już wcześniej na jednej imprezie prowadzonej przez Darka i wiedziałam że to najlepszy wybór. Razem z mężem polecamy z całego serca. Dziękujemy i mam nadzieję do zobaczenia :)

O Ola 2019-01-21 19:24:13

Ocena: 5

Na DJ Darius trafiłam szukając w internecie, nie byłam nigdy wcześniej na żadnej imprezie przez nich prowadzonej, ani nie byli też z rekomendacji znajomych. Dlatego pewne obawy były, ale zupełnie niepotrzebnie. Już po pierwszych kawałkach na weselu wiedziałam, że to będzie mega impreza. DJ Darius sprawdził się w 100%, goście bardzo zadowoleni, zawsze potrafił ich porwać do tańca, muzyka zawsze trafiona, doskonałe wyczucie kiedy? co? włączyć oraz świetny kontakt z bawiącymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie oni towarzyszyli nam w tym dni. No następnej imprezy chłopaki :)

Tagi: Września, Oprawa, DJ na wesele

Powrót