Zapytanie
504... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DJ Doti Music-Dance

Doświadczenie - to to, co nas wyróżnia. To zawodowe i to prywatne, pozwala na wyczucie jaki rodzaj muzyki odpowiada Waszym gościom.

Podczas pracy stawiamy na muzykę i integrację podczas zabaw muzycznych, tak, aby wszyscy mogli w nich uczestniczyć (choć jeśli jest takie Wasze życzenie wprowadzamy również bardziej indywidualne zabawy i konkursy). Świetnie czujemy się podczas kameralnych uroczystości, ale doskonale odnajdujemy się również na ogromnych salach balowych.

Decydując się powierzyć nam poprowadzenie Waszej wyjątkowej uroczystości, możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby była to uroczystość jak ze snu.

DOTI – DJ, wodzirej i oczywiście wokalistka. Serce i dusza Naszego zespołu.
Wulkan energii, który zarazi Was i Waszych gości uśmiechem, radością i pozytywnym szaleństwem zabawy. Cudownie podkreśli wyjątkowe chwile uroczystości (np. podziękowania dla rodziców) swoim głosem, śpiewając na żywo odpowiednio dobrane utwory. Oczywiście to nie jedyne momenty w jakich zaśpiewa dla Was i Waszych gości. Mikrofon jest dla niej przedłużeniem ręki i nie ukrywajmy, kocha to robić.

MAREK - DJ, wodzirej, techniczne wsparcie serca i duszy zespołu.
Krótko mówiąc, człowiek od czarnej roboty, rzeczy niemożliwe załatwia od ręki.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Napis Love
  • Animacje dla dzieci na wesele
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Knurów, Oprawa, DJ na wesele

Powrót