Zapytanie
662... telefon


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Dj i muzyk grający i śpiewający na żywo - jedna osoba

Jestem z wykształcenia muzykiem.

Granie oraz śpiewanie jest moją pasją i jestem szczęśliwy, kiedy mogę podzielić się moim talentem z innymi ludźmi.

Wykonuję mój zawód z należytą starannością i zaangażowaniem.

Jako jedna osoba wykonuję 4-y funkcje:

  1. Granie i śpiewanie na żywo.
  2. Prezentowanie na życzenie klienta muzyki jako Dj.
  3. Prowadzenie uroczystości jako konferansjer i wodzirej.


Posiadam sprzęt nagłaśniający i światła sceniczne z najwyższej "półki".

Proszę umówić się na spotkanie w celu omówienia szczegółów Waszej uroczystości.

Zapraszam do kontaktu!
Pozdrawiam, Marcin.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

I Izabela i Mateusz 18.05.2018. 2019-05-31 15:05:23

Ocena: 5

Szczerze polecamy Pana Marcina , rewelacyjne dostosowanie utworów do sytuacji i atmosfery panującej na sali. Mimo negatywnego nastawiania osób starszych do dj-ów ( upodobanie do zespołów i muzyki na żywo) byli pod ogromnym wrażeniem, ponieważ każdy znalazł coś dla siebie i świetnie się bawił. Ku ich zadowoleniu Pana Marcin jako muzyk i wokalista właśnie tę starszą wymagającą część gości zadowolił w 100% grając i śpiewając na „żywo”. Pana Marcina wybraliśmy w ciemno i nie zawiódł naszych oczekiwań, wykazał się sporą kreatywnością i pomysłowością, aby jak najbardziej uświetnić naszą zabawę weselną. Raz jeszcze polecamy i dziękujemy !

N Natalia i Andrzej - wesele 25.05.2019 2019-05-31 14:58:43

Ocena: 5

Wybraliśmy dj - a Pana Marcina polegając tylko na opiniach w necie i przyznajemy, że to był strzał w dziesiątkę!!! Pana Marcina gorąco polecamy – nie zawiódł nas, wręcz przeciwnie – przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!!!! Wesele poprowadził inteligentnie i zabawnie za co bardzo dziękujemy!!! Rewelacyjna muzyka (również na życzenie) oraz świetne konkursy bawiły nas do białego rana. Goście jak i my sami byliśmy zachwyceni zabawą weselną poprowadzoną przez p. Marcina. Dodatkową zaletą jest fakt, że dj Marcin jako profesjonalista poświęcił swój czas oraz umiejętności i stworzył specjalnie na Nasze życzenie Mix Pierwszego Tańca, za co również serdecznie dziękujemy. Pozdrawiamy serdecznie Natalia i Andrzej.

A Agnieszka 2017-09-21 16:21:44

Ocena: 5

Jeśli szukacie DJa a zarazem wokalistę , który porwie do tańca młodsze i starsze pokolenie to jest to strzał w 10-tkę.Serdecznie POLECAM! Było wspaniale i goście do tej pory wspominają SUPER zabawę z DJ Marcin. Muzyka na żywo = wspaniałe wesele!!!!

E Emilia 2017-07-02 11:41:53

Ocena: 5

Bardzo serdecznie polecam Pana Marcina na różnego rodzaju imprezy. Grał i śpiewał na naszym weselu, nasi goście byli zachwyceni! Muzyka dopasowana wg gustów muzycznych każdej z zaproszonych osób, a przede wszystkim pełen profesjonalizm! Już teraz przekazaliśmy numer telefonu kilku zainteresowanym osobom i myślę, że to jest najlepszy dowód na to, że Pan Marcin reprezentuje wysoki poziom oferowanych usług.

M Maria 2017-06-01 10:03:58

Ocena: 5

Dj-a Marcina polecili nam nasi znajomi, którzy wcześniej mieli okazję być gośćmi na weselu w Bydgoszczy w restauracji Hotelu " Pod Orłem". Do dnia dzisiejszego jesteśmy im wdzięczni, ponieważ dj Marcin okazał się nie tylko wspaniałym prezenterem muzycznym, ale również znakomitym muzykiem świetnie grającym i śpiewającym piosenki na żywo. Wszystko , co zostało uzgodnione przed weselem, zostało zrealizowane z nawiązką. Pan Marcin okazał się również znakomitym wodzirejem i poprowadził całe wesele jak było ustalone a nawet z taką inwencją , że przeszło to nasze i naszych gości najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy mu jeszcze raz bardzo serdecznie i polecamy innym nowożeńcom. Wybierając Dj-a Marcina spełnicie swoje marzenia i osiągniecie zamierzony cel.

Tagi: Bydgoszcz, Oprawa, DJ na wesele

Powrót