Zapytanie
531... telefon

Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela

Powstańców Wielkopolskich, Szczecin, Lubuskie, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Koszalin, Darłowo, Zielona Góra, Słubice, Nowogard, Stargard Szczeciński, Goleniów, Nowa Sól, Barlinek, Świebodzin, Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Szczecinek, Mielno, Gorzów Wielkopolski, Wałcz, Kostrzyn nad Odrą

531... telefon
Wyświetleń: 1848


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela

Jeden z najważniejszych dni w życiu, kiedy to oboje kochających się ludzi łączy się na całe życie węzłem małżeńskim. Tego typu uroczystości są planowane dużym wyprzedzeniem, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jednym z elementów tak ważnego życiowego wydarzenia jest oprawa muzyczna wraz z zabawami na Weselu.Zabawy weselne jakie prowadzę już na samym początku przyjęcia wprowadzą gości w odpowiedni nastrój, weselnicy poznają się, dzięki czemu od pierwszych taktów muzyki będzie łatwo nam się bawić.

Nie może zabraknąć wspaniałej muzyki oraz oczepin, które rozbawią wszystkich gości. Ta sprawdzona recepta sprawi, że ten jeden wymarzony dzień stanie się jeszcze piękniejszym po przez w pełni profesjonalne podejście do powierzonej mi imprezy, która otrzyma unikalny klimat i zapadanie w pamięci na zawsze.

Dla mnie to praca dająca satysfakcję, a wręcz wieloletnie hobby, to pasja tworzenia nastroju, zabawy muzyką i co najważniejsze mikrofonem oraz umiejętnym organizowaniem dodatkowych atrakcji zgodnie z życzeniem Pary Młodej.

Jako jeden z nielicznych w naszym województwie należę do elitarnego grona " Dj Union Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki", gdzie członkiem zostają tylko osoby o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach.

Sprzęt jak i oświetlenie dobierane jest do warunków czy wielkości obiektu lub sali w której odbywa się wesele. Dla uwiecznienia pięknych chwil swojej ofercie posiadam także fotobudkę wraz z namiotem.

Zapraszam do współpracy!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Fotobudka
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

E Ela K. 2019-03-07 15:14:05

Ocena: 5

Nie ma co się zastanawiać DjKevis porwie wszystkich na parkiet!!! Żadna impreza urodzinowa, firmowa a tym bardziej wesele nie może się odbyć bez DjKevisa. Pierwszy raz byłam na urodzinach, później miałam przyjemność bawić się na weselu. Mega pozytywny człowiek. Bawi gości i gra z pasją. To co robi na imprezach przebija wszystkich, nie ma lepszego. Wesele to najpiękniejszy dzień w życiu a dzięki DjKevis będzie jeszcze najbardziej pamietliwy. Polecam w 100%...

Tagi: Szczecin, Oprawa, DJ na wesele

Powrót