Zapytanie
+48... telefon

DJ & Konferansjer & Live Act - Śląska Agencja Ślubna Wedding2You

Wolności 37, Chorzów, Śląskie,

W pobliżu: Warszawa, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Opole

+48... telefon
Wyświetleń: 2019


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3500 zł

Śląska Agencja Ślubna Wedding2you 

Spełniamy marzenia o najpiękniejszym ślubie i weselu. Agencja powstała z myślą o kompleksowej organizacji i obsłudze wesel polskich oraz międzynarodowych.

Nasza organizacja, doświadczenie oraz zaplecze techniczne sprawiają, że czas, który poświęcacie na zorganizowanie wesela skraca się do minimum. Powierzając nam realizację, obsługę i koordynację Waszego wesela, już od pierwszych chwil powierzacie nam większość czasochłonnych czynności, które dla większości osób są nie lada wyzwaniem. Działając w branży ślubnej już od ponad 7 lat mamy sprawdzone rozwiązania, współpracujemy z wyjątkowymi podwykonawcami oraz proponujemy obsługę, dzięki której Wasza uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie oprawy muzycznej oraz konferansjerskiej na najwyższym poziomie. Zadbamy o to, aby Wasz najważniejszy dzień w życiu pozostał jak najlepiej zapamiętany przez Was oraz Waszych gości. Wspólnie zaplanujemy plan przebiegu wesela oraz przedyskutujemy jego najważniejsze szczegóły. 

Proponujemy Wam oprawę muzyczną wesela w postaci DJ i konferansjera, ale warto również zastanowić się nad rozszerzeniem składu o Live Act. Połączenie muzyki odtwarzanej oraz granej na żywo, stwarza niesamowitą atmosferę podczas wesela oraz zaspokaja oczekiwania wszystkich gości względem oprawy muzycznej.

Poznajcie naszą promocyjną ofertę na rok 2023 oraz 2024 kontaktując się z nami prywatnie lub odwiedźcie nas w naszym biurze 🔍 Chorzów, Wolności 37, 41-500 po wcześniejszym umówieniu wizyty.Działamy na terenie całego kraju.

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Fotobudka
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

K Krzysiek 2019-01-26 12:15:11

Ocena: 5

Genialnie poprowadzona zabawa na weselu :) Chłopaki podchodzą do sprawy z pełnym profesjonalizmem. Zarówno dla nas jak i gości wszystko było idealne. Muzyka taka jaką ustaliliśmy na spotkaniu, chłopaki reagowali na to co dzieje się na parkiecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gdybyśmy tylko mogli to... co tydzień powtarzalibyśmy tą imprezę :) oczywiście... prowadzenie imprezy zostawilibyśmy w rękach Daniela i Bartka. Z czystym sumieniem polecamy! Dzięki chłopaki! :) Powodzenia! K&K

Tagi: Chorzów, Oprawa, DJ na wesele

Powrót