Zapytanie
795... telefon

DJ Maciej Ochęduszko

Przemyśl, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Jarosław, Stalowa Wola, Mielec, Jasło, Krosno, Sanok, Gorlice, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Kolbuszowa, Lubaczów, Łańcut

795... telefon
Wyświetleń: 624


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DJ Maciej Ochęduszko - Najlepszy DJ na WeseleZajmuję się oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Do każdego zlecenia podchodzę z dużym zaangażowaniem, pasją i mnóstwem energii, dlatego Wasze wesele będzie zorganizowane na wysokim poziomie, według Waszych upodobań, oczekiwań i gustów. Wspólnie ustalimy i zrealizujemy cały scenariusz imprezy. Moje kilkunastoletnie doświadczenie w branży, a zarazem otwartość na nowe trendy w dziedzinie organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych sprawi, że Wasz Dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich Waszych gości.

LIVE ACT W CENIE! Niewątpliwy atut mojej działalności. Oprócz tego, że jestem DJ`em, jestem również muzykiem gitarzystą i wokalistą, dlatego też w mojej ofercie znalazł się live act.

W razie potrzeby poprowadzę biesiadę przy stołach, tradycyjne oczepiny. W swoim repertuarze posiadam ok. 200 utworów, które wykonuję jako "One Man Band" i są to zarówno everygreeny światowe, jak i nowości z rynku muzycznego. Posiadam również obszerny pakiet zabaw weselnych, zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych, tak mocno dziś utożsamianych z prezenterami muzyki na weselach.

  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Przemyśl, Oprawa, DJ na wesele

Powrót