Wyślij zapytanie
601... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3000 zł

Dj Marko- Mistrz Ceremonii .....

a dzień dobry,
jeżeli poszukujesz dj-a, wodzireja, kogoś kto poprowadzi i zagra na Twojej uroczystości to jesteś w bardzo dobrym miejscu !!!

Niezależnie od tego czy jest to wesele, bal czy też impeza firmowa staram się by była inna, jedyna i wyjątkowa. Ponad 15 lat doświadczenia, setki zagranych imprez, scenariusz i muzyka dobierana do danej uroczystości, nietuzinkowe konkursy i zabawy a także zawodowe nagłośnienie i oświetlenie te wszystkie elementy pozwalają mi na tworzenie niezapomnianych uroczystości. Codzienna praca w Centrum Kultury i wykształcenie wyższe jako animator i menager kultury to dodatkowe atrybuty w mojej działalności, dzięki którym mój wachlarz możliwości znacznie się zwiększa. To co robię jest w pełni profesjonalne od pierwszego spotkania aż do zakończenia dzieła.

Jeśli więc szukasz kogoś takiego, zadzwoń a z miłą chęcią umówię się na niezobowiązujące spotkanie... pozdrawiam Dj Marko

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

L Lidia 2017-12-15 11:25:01

Ocena: 5

Dziękujemy za wspaniałą imprezę, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki za piękną oprawę muzyczną naszego wesela, Marku pełen profesjonalizm! Dziękujemy, że to Ty mogłeś dla Nas zagrać. Polecamy każdej młodej Parze bo Warto!

Tagi: Łęczna, Oprawa, DJ na wesele

Powrót