Zapytanie
601... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

4000 zł

Dj Marko- Mistrz Ceremonii


dzień dobry,
jeżeli poszukujesz dj-a, wodzireja, kogoś kto poprowadzi i zagra na Twojej uroczystości to jesteś w bardzo dobrym miejscu !!!

Niezależnie od tego czy jest to wesele, bal czy też impeza firmowa staram się by była inna, jedyna i wyjątkowa. Ponad 15 lat doświadczenia, setki zagranych imprez, scenariusz i muzyka dobierana do danej uroczystości, nietuzinkowe konkursy i zabawy a także zawodowe nagłośnienie i oświetlenie te wszystkie elementy pozwalają mi na tworzenie niezapomnianych uroczystości. Codzienna praca w Centrum Kultury i wykształcenie wyższe jako animator i menager kultury to dodatkowe atrybuty w mojej działalności, dzięki którym mój wachlarz możliwości znacznie się zwiększa. To co robię jest w pełni profesjonalne od pierwszego spotkania aż do zakończenia dzieła.

Jeśli więc szukasz kogoś takiego, zadzwoń a z miłą chęcią umówię się na niezobowiązujące spotkanie... pozdrawiam Dj Marko

  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

N Natalia 2020-03-04 10:28:05

Ocena: 5

Ogromne podziękowania dla najwspanialszego dj-a. Marek o tym, że jesteś świetny w swojej profesji-wiedziałam już od dawna, jednak to co zrobiłeś dla nas podczas całego wesela jest dla nas naprawdę ogromnie ważne. Przepięknie poprowadziłeś imprezę od samego początku do samego końca. Bez Ciebie ta impreza zdecydowanie nie była by tak udana!!!! POLECAMY W 100% WSZYSTKIM TYM KTÓRZY LUBIĄ DOBRĄ ZABAWĘ!!! DJ MARKO POZA DOBRYM GUSTEM POSIADA OGROMNĄ WIEDZĘ O ORGANIZACJI IMPREZ, KTÓRĄ Z PRZYJEMNOŚCIĄ SIĘ Z NAMI DZIELIŁ!!

L Lidia 2017-12-15 11:25:01

Ocena: 5

Dziękujemy za wspaniałą imprezę, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki za piękną oprawę muzyczną naszego wesela, Marku pełen profesjonalizm! Dziękujemy, że to Ty mogłeś dla Nas zagrać. Polecamy każdej młodej Parze bo Warto!

Tagi: Łęczna, Oprawa, DJ na wesele

Powrót