Zapytanie
781... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DJ MB Me-how Boo-check

Wszystkiego w życiu da się nauczyć, ale ze słuchem trzeba się urodzić.
Moje początki zabawy z muzyką właśnie tak wyglądały. Co prawda były to lata lekko pokomunistyczne i kupowało się co było w sklepie (dlatego grałem na akordeonie ważącym tyle co ja sam :)) ale dało się? Dało!
Przez kolejne etapy w życiu ćwiczyłem, odkrywałem, "kosztowałem" różnych instrumentów oraz gatunków muzycznych aż doszedłem do miejsca w którym teraz jestem... - DJ is my second name

2 w 1 - To JA
Dj – to osoba, która prezentuje i dobiera taką muzykę, aby osoby słuchające bawiły się dobrze i tańczyły na parkiecie.
Wodzirej – to osoba, która w sposób kulturalny prowadzi wesele, dba o to aby wszystkie elementy weselne były zrealizowane poprawnie n.p.: przywitanie Pary Młodej, odśpiewanie Sto Lat, podziękowanie dla rodziców. Pokazuje tańce i układy animacyjne, bawi gości na parkiecie. Scala przyjęcie i animuje wesele.

Na moich imprezach zobaczysz prawdziwe show!
Dlaczego przywiązuję dużą wagę do oświetlenia? Bo dzięki oświetleniu stwarzana jest odpowiednia atmosfera, odpowiedni nastrój, odpowiedni klimat. Gdyby nie było to takie ważne koncerty byłyby organizowane w dzień po śniadaniu a nie w nocy.
Dlatego nie stoję w miejscu i cały czas brnę do przodu, uczę się, inwestuję, doskonale swoje umiejętności zarówno dj-skie, wodzirejskie jak i oświetleniowe. Bo nie wystarczy mieć, trzeba też umieć
Dlatego wybierając „Grajka” na swoją uroczystość sprawdź jego portfolio i materiały jakimi dysponuje. Bo hasło „dysponuje profesjonalnym sprzętem” jest powszechnie stosowane i czasami nie ma się jak do tego co w rzeczywistości.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tychy, Oprawa, DJ na wesele

Powrót