Wyślij zapytanie
600... telefon

DJ More

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Poznań, Wrocław, Kraków, Płock, Olsztyn

600... telefon
Wyświetleń: 443


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3000 zł

Wesele bez disco-polo? Doskonale wiem, że to możliwe!
Jaki jest na to mój przepis? 
Niezapomniane utwory począwszy od rock’n’rolla lat 60-tych, poprzez taneczne klasyki z lat 80-tych, 90-tych, a kończąc na najnowszych hitach muzyki klubowej. Często w swoim repertuarze wykorzystuję też mash-up’y i remixy starszych utworów w nowych aranżacjach. Taka mieszanka gwarantuje niepowtarzalny klimat każdemu przyjęciu weselnemu. Jeśli chcielibyście usłyszeć na swoim weselu wybrane przez siebie przeboje, to też nie problem - wszystko ustalimy z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Mój cel to zapewnić Wam świetną i pełną pozytywnej energii rozrywkę, a w efekcie niezapomniane chwile, do których będziecie wspólnie wracać w myślach przez lata.
Nie martwcie się już o oprawę muzyczną Waszego wesela: jest ona w najlepszych rękach!

Mówi się, że dobry DJ na wesele to obecnie gatunek „na wymarciu”. Ciężko do niego dotrzeć, ale gdy już go znajdziecie, będziecie pod wrażeniem jego umiejętności, które sprawią, że zabawa na przyjęciu przejdzie Wasze najśmielsze oczekiwania. 

Dlaczego warto postawić na mnie? To proste: zawsze stawiam na profesjonalne podejście i najwyższy poziom rozrywki, który zapewniam na każdej imprezie. Moje doświadczenie sprawia, że wiem, jak poruszyć serca oraz nogi gości.

Organizacja wesela nigdy nie jest łatwym zadaniem. Trzeba na chłodno przeanalizować wiele elementów i skalkulować koszty. Oprawa muzyczna jest tym elementem, na którym nie warto oszczędzać. To w dużej mierze od niej zależy jak dobrze Wasi goście będą się czuć podczas imprezy. Zapytaj o moją ofertę! Posiadam szeroki wachlarz rozwiązań, które w razie potrzeby mogą być modyfikowane i dostosowywane do potrzeb konkretnego wesela.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Poziom świadczonych przezemnie usług został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych - Certyfikatem Honorowego Partnera PSKS. Stowarzyszenie docenia w ten sposbó firmy i wykonawców, które podczas realizacji ślubów i wesel wykazały się największą rzetelnością, zaangażowaniem i profesjonalizmem. To zdecydowanie największe wyróżnienie w branży ślubnej.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

J Joanna 2019-06-05 15:29:46

Ocena: 5

Najlepszy DJ- taki o jakim marzy każdy, kto organizuje imprezę. Bawił nas i naszych gości na weselu latem a jeszcze zimą wszyscy wspominają tą imprezę słowami "najlepsze wesele, nie sposób było zejść z parkietu!". DJ sprostał wszystkim naszym oczekiwaniom, bez problemu spełnił nasze prośby i dołożył wszelkich starań by nagłośnienie (także ceremonii) było doskonałe. DJ MORE jest profesjonalistą. Jest doskonale przygotowany, terminowy, świetnie dobiera muzykę w trakcie trwania imprezy- absolutnie zna się na rzeczy. Nie mogliśmy wybrać nikogo lepszego i dziś ponownie wybrali byśmy DJ MORE bez cienia wątpliwości

Tagi: Warszawa, Oprawa, DJ na wesele

Powrót