Zapytanie
502... telefon

DJ na wesele Dj Maro Team

Fabryczna 47, Dębnica Kaszubska, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Koszalin, Gdańsk, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, Bytów, Łeba, Malbork, Ustka, Władysławowo, Hel

502... telefon
Wyświetleń: 940


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DJ na wesele Dj Maro Team

Nie Szukaj Dalej Już Znalazłeś!
Profesjonalni? Z całą pewnością! Towarzyscy? Bez dwóch zdań! Jedyni w swoim rodzaju? Oczywiście!
Wesela prowadzone przez Dj Maro Team są zawsze wyjątkowe i niezapomniane. Wyjątkowość ta polega nie tylko na posiadaniu profesjonalnego sprzętu DJ-skiego i oświetleniowego, ale przede wszystkim na wyczuciu odpowiedniej muzyki do predyspozycji bawiących przez DJ-a i sposobie wprowadzania gościa w klimat iście weselny przez Wodzireja. Nieskromnie pisząc nasze imprezy wychodzą ZAWSZE ponad oczekiwania Młodych. Co więcej - emocje jakich dostarczamy nie da się ot tak zapomnieć następnego dnia. Podsumowując: Gość na weselu powinien dobrze zjeść i dobrze się bawić. To drugie pozostaw profesjonalistom z ekipy DJ MARO. Nasz TEAM to cztery osoby, w tym dwie grające pierwsze skrzydła na imprezach:

Oto ja - DJ – Marek – człowiek petarda, niejedną imprezę rozkręciłem do granic wytrzymałości gości. Trafiam w gusta muzyczne bawiących, niezależnie od wieku, bez większego wysiłku. Jestem dobitnie skromny, uczciwy i mega utalentowany muzycznie. Widzę dobrze, słyszę rewelacyjnie. 20 lat w branży muzycznej zobowiązuje mnie do bycia PROFESJONALNYM pod każdym względem.

Wodzirej – Rysiek – dusza towarzystwa. Rozbawia i wzrusza. Imprezy, na których się pojawia gwarantują 100% fantastyczną zabawę gości i satysfakcję organizatorów. Sprawi, że imprezy będą niezapomniane, a goście jeszcze długo będą o nich mówić i wspominać. Komunikatywny, zabawny, energiczny jak nie jeden młodzian.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Nie czekaj i jeszcze dziś zarezerwuj termin!

  • Biesiada przy stołach
  • Dekoracje światłem
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dębnica Kaszubska, Oprawa, DJ na wesele

Powrót