Wyślij zapytanie
500... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Dj na wesele Kraków

Nazywamy się Exclusive DJs i doskonale wiemy, że każda impreza – czy to bankiet czy wesele – potrzebuje wyjątkowej oprawy muzycznej i wizualnej. Dlatego oprócz przygotowania unikalnych muzycznych miksów, gier i zabaw, zajmujemy się również nagłośnieniem oraz profesjonalnym oświetleniem imprez oraz różnego rodzaju wydarzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, nasze przyjęcia robią wrażenie na zaproszonych gościach i zapewniają im niezapomniane przeżycia. Jeśli więc chcesz, by z organizowanej przez Ciebie prywatki lub przyjęcia współpracownicy lub znajomi wychodzili tylko zachwyceni, koniecznie zgłoś się do nas i przedstaw swoje oczekiwania.

Obsługujemy duże imprezy plenerowe, jak i kameralne koncerty. Stawiamy na najwyższy poziom zabawy przy jednocześnie elastycznym podejściu do klienta. Podziel się z nami pomysłem na imprezę, a na pewno Cię zaskoczymy.

Wieloletnie doświadczenie zbieraliśmy organizując do tej pory: wesela, bale sylwestrowe i karnawałowe, imprezy firmowe i tematyczne, otwarte i zamknięte, konferencje, szkolenia, kongresy i bankiety, bale szkolne (studniówki, półmetki) i uniwersyteckie (juwenalia, komersy), imprezy rodzinne i okolicznościowe, dekorację światłem i wiele innych.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Exclusive Djs Dominik Szymoniak (2) from Exclusive Djs Dominik Szymoniak on Vimeo.

Exclusive Djs Dominik Szymoniak (1) from Exclusive Djs Dominik Szymoniak on Vimeo.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, DJ na wesele

Powrót