Wyślij zapytanie
502... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

Dj na wesele Szczecin www.djredmer.pl

Witam!!!

Jeśli chcesz zorganizować niepowtarzalne przyjęcie weselne, imprezę na wysokim poziomie i szukasz profesjonalnego Dj-a – ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Bez wątpienia oprawa muzyczna na tego typu uroczystościach jest najważniejsza.

To gwarancja dobrego wydarzenia oraz porwania każdego gościa do znakomitej zabawy.

Jestem osoba pozytywnię zakręconą i nakręconą otwartą i spontaniczną – szczególnie na nowe wyzwania co jest bardzo ważne w tego typu usługach.. Posiadam długoletnie doświadczenie muzyczne w obsłudze wesel, poprawin i innych imprez okolicznościowych.

Dużo osób może mnie znać i kojarzyć z zespołu CORD (www.cord.info.pl) która, cieszy się coraz większą popularnością w branży DISCO POLO. Utwory, które skomponowałem (np.

„Aniele Mój” ponad milion wyświetleń) można usłyszeć między innymi w Polo tv, ITV, , Tele 5 czy Polsat. „Wy” możecie mieć tą możliwość bym osobiście zagrał dla Was i Waszych gości!

Zapraszam serdecznie do współpracy!
Marcin Redmer

Dj na Wesele Szczecin Zachodniopomorskie - www.DJREDMER.pl from cameleonpolice on Vimeo.

Lokalizacja

Wasze opinie

M Martyna 2017-12-12 13:37:50

Ocena: 5

Wybór DJRedmer na wesele był strzałem w dziesiątkę! Marcin potrafi świetnie poprowadzić imprezę i rozkręcić całe towarzystwo. Goście byli zachwyceni zabawą, jaką zagwarantował. Będziemy korzystać przy każdej możliwej okazji! Jeszcze raz wielkie Dzięki!

K Klaudia 2017-12-12 13:37:21

Ocena: 5

Polecam z całego serca jesteśmy mega zadowoleni. Jest to osoba która dobiera muzykę idealnie do gości i do tego co dzieje się na parkiecie, widać że to jego pasja, ogromna wiedza muzyczna no i do tego jest bardzo miły, zawsze uśmiechnięty i porwie do tańca nawet największych nieśmiałkow.

Tagi: Szczecin, Oprawa, DJ na wesele

Powrót