Wyślij zapytanie
504... telefon
Wyświetleń: 1726


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

DJ Piotr Skorupski na Twoje wesele

Wesele, poprawiny, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa - dobrze trafiłeś/aś.

Moja oferta skierowana jest do osób, które na swojej imprezie chcą mieć kreatywnego, energicznego DJ'a, który nie tylko zajmie się odtwarzaniem muzyki ale też profesjonalnym prowadzeniem imprezy jako konferansjer.

Oferuję kompleksową oprawę imprezy oraz wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie sceniczne.
Doświadczenie, świetny gust muzyczny i indywidualne podejście do każdej imprezy stanowi pełną satysfakcję i zadowolenie klienta.

Obsługuję imprezy typu:

  • wesela
  • poprawiny
  • bankiety
  • eventy firmowe
  • imprezy okolicznościowe
  • bale karnawałowe

Odwiedź moją stronę na facebooku!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Klaudia 2018-09-07 08:17:42

Ocena: 5

Primo - lepszego prowadzącego wesele nie mogliśmy wybrać! Idealnie "wyczuwa" nastroje na sali, dostosowuje się do nich, muzykę wybiera dokładnie taką jaka powinna w danej chwili zagrać. Doskonałe wyczucie! Secundo - pełen profesjonalizm. I to bez zbytniego słodzenia czy też przesadzenia. W chwili, gdy na początku wesela wysadziło korki na sali, umiał właściwie się zachować i z uśmiechem wyjść z patowej sytuacji ;) Oświetlenie, nagłośnienie, ciężki dym - wszystko to sprawiło, że nasze wesele było wyjątkowe, jednak bez odpowiedniego DJ'a nic by z tego nie wyszło :) Tertio - Piotrek to człowiek wulkan! Pełen energii i pasji. Widać, że wie co robi, świetnie się przy tym bawi, i to nie zza konsoli, a razem z gośćmi, na sali. Wychodzi do nich, pokazuje, tańczy z nimi. A jego radiowy głos ... cieszę się, że jednak nie poszedł tą drogą, bo inaczej nasze wesele nie byłoby takie udane! :D Quatro - jeśli to co napisałam wyżej nie przekonuje, to nie wiem co jest w stanie przekonać do powierzenia prowadzenia imprezy tej właśnie osobie. My jesteśmy zachwyceni, goście byli dosłownie oczarowani i nikt nie wyszedł z sali bez zapewnienia nas, że to było jedno z najlepszych wesel na jakich się bawili (i prawie każdego bolały nogi na następny dzień ;) ). Quinto i kończąc - szczerze polecamy Piotrka. My, z pewnością, kiedyś jeszcze zapukamy do niego, by poprowadził kolejną imprezę :)

Tagi: Białystok, Oprawa, DJ na wesele

Powrót