Zapytanie
505... telefon


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

DJ Pisanka/Wodzirej/Animacje tańców i zabaw - Wesele i nie tylko!

Nudna impreza…To nie ze mną! A dlaczego? Bo każda impreza jest dla mnie Najważniejsza! Moją wizytówką są uśmiechy bawiących się gości, zarówno tych dorosłych, jak i małych. Stawiam na radosna integrację gości na parkiecie proponując wiele świetnych układów tanecznych i zabaw! Jestem członkiem Klubu Płytowego Dee Jey mix club i posiadam certyfikat na legalność używanych nośników dźwięku. Dostosowuję muzykę na bieżąco do różnych gustów gości oraz do ich wieku! W każdym momencie imprezy goście mają wpływ na jej charakter, mogąc poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Nie musicie martwić się także o jakość dźwięku, efekty świetlne a nawet specjalne. U mnie zawsze wszystko GRA I ŚWIECI ! Niesamowita atmosfera imprezy jest zapewniona! Gram na uroczystościach rodzinnych takich jak: wesela, poprawiny, urodziny, a także na balach sylwestrowych i karnawałowych, bankietach, imprezach integracyjnych, firmowych, studniówkach, komersach i dyskotekach. Szczegółowa oferta cenowa uzgadniania jest indywidualnie zgodnie z charakterem imprezy. Dla Młodych par podpisujących umowy z rocznym wyprzedzeniem cena podana w umowie jest wiążąca i nie ulega zmianie. Od marca do końca maja wraz z podpisaniem umowy oferuję w gratisie dwie godziny animacji zabaw tanecznych, ruchowych i plastycznych dla dzieci gości weselnych oraz 10% rabat na oprawę muzyczną i świetlną. Ale to nie koniec niespodzianek dla Państwa! W mojej ofercie efekty specjalne czyli wytwornica baniek i dymu oraz wystrzałowe tuby confetti gratis! Nie obciążam kosztami dojazdu oraz noclegu Młodej Pary! Zawsze dojeżdżam na spotkanie organizacyjne związane z podpisaniem umowy i ustaleniem pierwszych szczegółów imprezy w miejsce wybrane przez Młodą Parę. Jeżeli macie w planach wymarzoną imprezę chętnie pomogę w spełnieniu tych marzeń. Dzwońcie, piszcie, rezerwujcie terminy! Impreza będzie taka, o jakiej marzyliście, a wasi goście nigdy o niej nie zapomną! 
 
 
 
Do zobaczenia na parkiecie! Dance…Dance…Dance…

  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

D Dorota 2020-03-24 11:36:05

Ocena: 5

Świetna współpraca! Bardzo mili i zaangażowani. Zdecydowanie polecamy ten duet! Wszyscy goście byli zachwyceni bo każdy znalazł kawałek parkietu dla siebie :) Dziękujemy ❤️

P Paulina i Adrian 2018-08-27 17:44:54

Ocena: 5

Dj Pisanka i Brygida= definicja dobrej zabawy. Dwoje przesympatycznych, ciepłych, bardzo pozytywnych i pomysłowych ludzi, którzy potrafią rozkręcić każdą imprezę. Przy tym bardzo profesjonalni i elastyczni. Podziękowania dla rodziców, które wybrałam spośród paru pomysłów Brygidy i Darka były bardzo oryginalne i wzbudziły ogromne emocje. Byli z nami do ostatniego gościa. Każdy gość bez wyjątku chwalił muzykę (bo było coś dla każdego), świetne zabawy i wszyscy pytali skąd my ich wzięliśmy, bo nie mogli uwierzyć, że można się bawić aż tak dobrze. Dzieciaki były wprost zachwycone i dokazywały przez całe wesele. Było idealnie, było wszystko! Była integracja, było sporo śmiechu, super muzyka i zabawy również dla dzieci. Rewelacja! Zapamiętamy na zawsze. Mamy szczerą nadzieję, że spotkamy się jeszcze w przyszłości. Do tych, co czytają. Nie szukajcie nikogo innego! Oni są najlepsi!

M Monika i Arkadiusz 2017-11-10 13:45:13

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm, od pierwszego dźwięku po ostatnie szaleństwa nad ranem... Super kontakt, spełnione wszystkie nasze zachcianki (a trochę ich było)oraz świetne niespodzianki. Nasi goście ciągle wspominają niezapomnianą imprezę z DJ Pisanką. Polecamy z całego serca, naprawdę najlepszy DJ nie tylko na wesele ;-)

A Agnieszka 2017-11-10 13:44:52

Ocena: 5

Dj Pisanka i Brygida to najlepszy wybór! Prowadzili nasz ślub plenerowy, a później całe wesele, aż do ostatniego gościa. Już przed przybyciem Młodej Pary zapewnili czekającym gościom wspaniałą klimatyczną oprawę muzyczną wraz z czytaniem wierszy, goście byli zachwyceni! Żałuje, że sama jako Panna Młoda to przegapiłam :) Zabawy były prowadzone na najwyższym poziomie, goście chętnie w nich uczestniczyli, bez względu na wiek. Rycerskie oczepiny ze świecami zrobiły świetny klimat, który połączony z podziękowaniami do rodziców sprawił, że ta wyjątkowa chwila była wyjątkowo podniosła. Reasumując... każdy z gości chwalił i zachwycał się profesjonalizmem duetu Dj Pisanaka&Brygida,fachowe rady przed samym weselem jak również ich uśmiech i pomoc w każdej chwili uroczystości uważam za nieocenione! Jako Panna Młoda polecam ich każdej parze, która chce aby te wyjątkowy dzień był idealny! Dziękuję, że dzięki Wam mogłam się dobrze bawić i nie musieć niczym martwić i stresować!

N Natalia I. 2017-11-10 13:44:29

Ocena: 5

Serdecznie polecamy! Na naszym weselu była soczysta zabawa. Umiejętności Darka i Brygidy są ciekawym połączeniem i sprawiają, że impreza nabiera swojego własnego charakteru. Zarówno goście jak i my bawiliśmy się świetnie :). Pozdrawiamy!

Tagi: Istebna, Oprawa, DJ na wesele

Powrót