Zapytanie
601... telefon

DJ Przemek - DJ na wesele, imprezę

Sopot, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Reda, Gdańsk, Kartuzy, Elbląg, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Lębork, Władysławowo, Hel, Słupsk

601... telefon
Wyświetleń: 408


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

DJ Przemek - DJ na wesele, imprezę

Ślub i wesele jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, wymaga dołożenia wszelkich starań, aby był wyjątkowym dniem. Mając na myśli moją działalność, czyli oprawę muzyczną tego specjalnego wieczoru, oferuję profesjonalne prowadzenie uwzględniając gusty i życzenia Państwa i Waszych gości.

Dysponuję sprzętem wysokiej klasy oraz kilkutysięczną kolekcją płyt od lat 20-stych do utworów z „gorących list przebojów”.

Trudno opisać przebieg wieczoru – oczywiście mam swoją „wizję” i ulubioną muzykę, ale to Wasze wesele i Wasze wyobrażenia, skojarzenia muzyczne są najistotniejsze. Wierzcie mi – nie ma dwóch identycznych przyjęć weselnych, tak jak nie ma identycznych ludzi – całe szczęście! Najlepszym dowodem na to jest obejrzenie płyt demo, jeżeli macie życzenie. Dlatego tylko osobiste spotkanie pozwala mi na poznanie Państwa gustu i uzgodnienie często pozornie błahych szczegółów składających się na tak ważną całość. Daje mi również możliwość odpowiedzenia – na zapewne wiele nurtujących Was pytań (np. ewentualne konkursy, przebieg oczepin, czy szczególnie ważnych dla Was utworów).

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

K Klaudia 2022-03-09 11:40:25

Ocena: 5

Polecam. Wszyscy się świetnie bawili!

Tagi: Sopot, Oprawa, DJ na wesele

Powrót