Wyślij zapytanie
694... telefon

DJ Przemysław Molenda

Chopina, 2a/8, Leszczyny, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Gliwice, Rybnik, Żory, Opole

694... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1063


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

DJ Przemysław Molenda

Dzień dobry, cześć! Jestem Przemek :-). Od ponad 10 lat mam przyjemność bawić się z ludźmi przy ich ulubionej muzyce. Jestem młodym energicznym i dobrze prezentującym się DJem.

 Najczęściej wesela obsługuję w dwuosobowym składzie by móc nie tylko dobrze grać, ale przede wszystkim wyjść do gości i dobrze poprowadzić przyjęcie. Szanuję tradycje weselne choć jako wodzirej stawiam na nowoczesne formy prowadzenia i zabawy. Doświadczenie muzyczne zebrałem grając kilkaset imprez, jako DJ w różnych klubach na śląsku, oraz na imprezach okolicznościowych i weselach. Dobieranie muzyki na weselach tak, by każdy z gości bawił się znakomicie stało się moim największym atutem.

Jako wodzirej, prowadzę wesela i imprezy okolicznościowe w okolicach Rybnika, Gliwic, Opola, Katowic i całego śląska.
Mam nowatorskie podejście do prowadzenia oraz zabaw, zwłaszcza weselnych.
Jeśli oczekujesz przyjęcia z klasą, bez żenujących konkursów i sprośnych żartów, jednak z dużą dawką humoru oraz wspólnej zabawy to znalazłeś odpowiednią osobę! DJa i Animatora z zamiłowania, tryskającego energią i z pasją podchodzącego do swojej pracy.

Imprezy okolicznościowa prowadzę sam, a wesela w duecie - DJ/Wodzirej by móc w pełni zintegrować się z gośćmi i poprowadzić odpowiednio zabawy.

Posiadam szeroką ofertę na usługi weselne.

  • Ciężki Dym na pierwszy taniec
  • Minionek / Myszka Miki na sali
  • Mnóstwo gadżetów do zabaw i zdjęć
  • Animatorki dla dzieci poza salą weselną.
  • Duet muzyczny ze skrzypkiem
  • Napis L O V E

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

T Tomasz 2019-01-12 12:10:25

Ocena: 5

Mieliśmy przyjemność skorzystać z oferty Przemka i chcieliśmy wszystkim niezdecydowanym polecić jego usługi! Każdy gość na weselu był zadowolony z muzyki i dobrze się bawił, wszystko poszło po naszej myśli a zabawy były takie jak chcieliśmy. Zdecydowanie warto :)

A Agata 2018-12-25 08:56:06

Ocena: 5

Przemek rewelacyjnie poprowadził naszą imprezę weselną. Wszystkie zabawy były dobrane do naszych preferencji i do podejścia gości. Na parkiecie czuć było energię dzięki idealnemu dopasowaniu muzyki. Już szukamy kolejnego pretekstu żeby zorganizować jakąś imprezę bo takiej zabawy ciągle mało ;p

Tagi: Leszczyny, Oprawa, DJ na wesele

Powrót