Zapytanie
730... telefon


Średnia ocena: 5 z 43 głosów

Zobacz opinie

DJ Robin

Obsługa muzyczna uroczystości weselnych i eventów firmowych Zajmujemy się obsługą muzyczną uroczystości weselnych i eventów firmowych.


Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

M Michał 2021-08-23 06:55:02

Ocena: 5

Jesteśmy świeżo po naszym Weselu i zarówny My jaki i każdy z gości był zachwycony pracą, zaangażowaniem oraz osobą DJ Robin'a. Wieczór pełen muzyki dopasowanej do publiki. Świetne oświetlenie i nałośnienie. Gitarowa niespodzianka dla Panny Młodej też wypaliła dzięki niemu! Dziękujemy :)

A Agnieszka i Maciej 2021-07-12 14:27:38

Ocena: 5

Bardzo profesjonalna oprawa muzyczna, ustalone szczegóły i preferencje Pary Młodej. Zróżnicowany repertuar, przy którym parkiet był wypełniony do końca. Prowadzenie imprezy ze smakiem, ale na luzie. Wszyscy goście byli zachwyceni DJem. Bardzo polecamy!

M Małgorzata 2021-02-14 08:45:46

Ocena: 5

Minęło już sporo czasu od naszego ślubu, jednak na jego wspomnienie uśmiecham się, bo to jedno z najpiękniejszych wspomnień mojego życia. Chciałbym serdecznie podziękować Tobie Michale, za to, że sprawiłeś, ze podczas tego dnia się świetnie bawiliśmy:). Nasi goście nie schodzili z parkietu, a to był czas, kiedy organizacja wesel była utrudniona ze względu na pandemie. Osobiście byłam pod wrażeniem, że tak mądrze i empatycznie komunikowałeś się z nami podczas tego dnia, pokazując swoje pomysły i rozwiązania. Byłam pod wrażeniem tego w jaki sposób potrafiłeś pogodzić potrzeby gości starszych i młodszych, a także, że potrafiłeś z szacunkiem odmawiać gościom puszczania muzyki, która nie pasowała do klimatu wesela. Cieszę się, że mogliśmy Cię poznać. Jesteś przesympatycznym człowiekiem, który ma umiejętność bawienia gości:). Bardzo dziękujemy:)!

. .... 2020-09-12 00:19:23

Ocena: 5

Niespotykany profesjonalizm. Z pełną odpowiedzialnością polecamy innym Parom Młodym. Cała ekipa włożyła serce w organizację naszego wesela, a obsługa Pana Kuby była nie z tej ziemi 😀 Już wiemy dlaczego tak ciężko u nich z terminami. Są po prostu najlepsi 💪🎉😊

A Anna 2020-09-07 13:10:10

Ocena: 5

Niezwykła obsługa naszego wesela przez DJ’a Robina skłoniła nas do zamieszczenia tego pozytywnego komentarza. Bardzo dziękujemy Panu Kubie za zaangażowanie i fantastyczne poprowadzenie naszej imprezy, a panu Michałowi za biznesowy profesjonalizm. Polecamy wszystkim!!!

K Kamila Urbaniak Osowska 2020-08-18 15:56:52

Ocena: 5

Napisać PROFESJONALISTA to tak, jak by nic nie napisać. Brakuje skali, żeby ocenić nasze zadowolenie z oprawy muzycznej naszego wesela. Pan Michał jest stworzony do tego co robi 🤩 Goście również pod wrażeniem, co chwilę ktoś pytał skąd wzięliśmy takiego fajnegoDJ-a 🙉 Wspaniale zabawiał gości, co nie było łatwe, bo było wiele gustów muzycznych i powiem szczerze, że bałam się jak to będzie, bo do tej pory w naszej rodzinie zawsze był zespół i niejedna osoba kręciła nosem, że Dj... 😅 a wyszło cudownie ♥️ Dziękujemy jeszcze raz ☺️ Do zobaczenia na następnej imprezie! 😀 Ps. Podziękowania dla rodziców- przepiękna muzyczka ♥️♥️♥️

B Barbara i Jarek 2020-08-12 15:19:12

Ocena: 5

Pan Michał to czarodziej i mistrz w tym co robi. Profesjonalizm, klasa, ciepło, uśmiech i ta niesamowita energia. To tylko kilka z wielu wspaniałych cech Pana Michała. Wszyscy goście weseli byli zachwyceni Naszym DJ, a energia jaka biła od Pana Michała przeniosła się na wszystkich. Dekoracja światłem, przepiękny napis LOVE, świetny sprzęt sprawiły, że sala weselna wyglądała wyjątkowo, a goście mogli swobodnie rozmawiać oraz szaleć na parkiecie. Klasa z jaką prowadzona była zabawa weselna oraz oczepiny jest nie do opisania, a to tylko świadczy o ogromnym doświadczeniu Pana Michała. Ogromne ukłony dla DJ Robina należą się za Świetnie dobrany repertuar muzyczny, wyczucie organizowania wspólnych zabaw z gośćmi oraz niezwykłe zaangażowanie Pana Michała we wspólną zabawę, a także niezwykła umiejętność reagowania na to co dzieje się na parkiecie. Z Panem Michałem byłam w stałym kontakcie telefonicznym podczas przygotowań do wesela. Ten rok jest wyjątkowy pod każdym względem, jednak wsparcie psychiczne jakim dzielił się z Nami Pan Michał podczas gdy wszystko stało pod ogromnym znakiem zapytania było nieocenione. Razem z Mężem oraz całą Naszą weselną gromadką uważamy, że Pan Michał to najlepszy DJ i polecamy go każdej przyszłej Parze Młodej. Pan Michał spełnił Nasze marzenie o idealnym weselu. Ogromne ukłony w Pana stronę i już niedługo widzimy się na kolejnych uroczystościach.

I Iza i Rafał 2020-06-18 19:44:16

Ocena: 5

Mija piąty dzień od naszego Ślubu oraz Wesela i nadal jesteśmy pod przeogromnym wrażeniem tego jak Pan Michał wraz Panem Kubą poprowadzili całe wydarzenie - zarówno ceremonię zaślubin w plenerze, jak i zabawę. Już po pierwszych wymienionych wiadomościach wiedzieliśmy, że DJ Robin to właściwa Osoba, zaś spotkanie tylko nas w tym utwierdziło - klasa w sama sobie, profesjonalizm, niezwykle wysoki poziom kultury osobistej, żywiołowość, nienaganna prezencja, elastyczność, zaangażowanie, a także solidność. Pan Michał oraz Pan Kuba świetnie dobrali repertuar muzyczny, potrafili porwać Gości do tańca i bezbłędnie reagowali na to co się dzieje na parkiecie dostosowując się do sytuacji i nastrojów. Na pochwałę zasługuje także sprzęt, którym obaj Panowie dysponują - zarówno nagłośnienie, jak i oświetlenie. Jeżeli poszukujecie kogoś, kto w Waszym dniu stanie na wysokości zadania to wybór może być tylko jeden - DJ Robin! 😊 Z całego serca polecamy!

K Kinga 2020-06-12 07:22:34

Ocena: 5

Pierwsze wesele po pandemii i DJ ROBIN rozbił bank 👌😁 Gościom opadły szczęki w dół, wielu stwierdziło ze w życiu nie byli na takim weselu. Bawiliśmy się w czterdziestoosobowej grupie do 5 rano. Ten człowiek jest niesamowity. Bierzcie w ciemno. To pasjonat swojej pracy. Mistrzostwo świata 😊

J Joanna 2020-06-04 16:49:51

Ocena: 5

Na naszym weselu pracował Pan Kuba z DJ ROBIN GROUP. Jego praca to mistrzostwo świata i dziękujemy mu z całego serca za zaangażowanie i wspaniałą obsługę!

Tagi: Warszawa, Oprawa, DJ na wesele

Powrót