Zapytanie
605... telefon
Wyświetleń: 1315


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dj Seba Sebastian Gołebiewski

Witam serdecznie nazywam się Dj Wodzirej Sebastian i zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Zapraszam na mojego Fanpage na Facebooku proszę wyszukać ....Dj Seba Sebastian Gołębiewski...... tam znajdują się wszystkie aktualności .Oferuję Państwu oprawę muzyczną i prowadzenie imprez muzycznych jako Dj Wodzirej na wesela , zabawy karnawałowe, dancingi, bankiety, spotkania firmowe, festyny i wszelkiego typu imprezy gdzie ważna jest dobra muzyka oraz Zabawa. Układy taneczne dla Gości to strzał w dziesiątkę , dodatkiem są również przebrania co w efekcie rewelacyjnie wpływa na udaną zabawę. Kreatywność popłaca czego dowodem są dodane filmy oraz zdjęć z Wesel ;).
Mam bardzo bogaty repertuar nagrań dostępnych na Wasze życzenie. Gram muzykę trzech pokoleń, od szalonych lat 80-tych i 90-tych po najnowsze hity lansowane przez stacje radiowe. Jest też muzyka weselna i biesiadna. Tak wiec jest w czym wybierać. Nie mam sztywno ustalonego repertuaru - muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów gości oraz do ich wieku.

Głównie pracuję na terenie województwa Lubuskiego ( Zielona Góra i okolice), ale na życzenie klienta dojeżdżam w każde miejsce w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ciężki dym
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zawada, Oprawa, DJ na wesele

Powrót