Zapytanie
882... telefon

Dj Snake - imprezy okolicznościowe

Gniezno, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Leszno, Kościan, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Września, Nowy Tomyśl, Piła, Złotów, Jarocin, Pleszew, Turek, Chodzież

882... telefon
Wyświetleń: 520


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dj Snake - imprezy okolicznościowe

Zajmujemy się profesjonalną obsługą techniczną imprez estradowych, oraz oprawą muzyczną imprez tanecznych. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym w postaci sprzętu nagłaśniającego, oświetleniowego i sceny.

Kilkuletnie doświadczenie, zaplecze sprzętowe i profesjonalny zespół ludzi współpracujących z Snake- Art pozwala na przygotowanie i realizacje imprezy zgodnie z wymogami każdego klienta.

Nasi dj-e, zespoły, artyści, konferansjerzy to licencjonowani i doświadczeni fachowcy zapewniający muzykę na najwyższym poziomie.

Imprezy okolicznościowe:

osiemnastki,

studniówki,

połowinki,

wieczory kawalerskie/panieńskie

wesela,

bale andrzejkowe, sylwestrowe.

Wszystkie imprezy okolicznościowe realizujemy na najwyższym poziomie.
Na życzenie klienta w zależności od rodzaju imprezy dodatkowe atrakcje: fontanny z czekolady, pokazy sztucznych ogni, profesjonalne pokazy barmańskie itd.

Imprezy plenerowe.
Kompleksowo przygotowujemy i realizujemy oferty imprez plenerowych.
Scena, technika sceniczna, pirotechnika, ochrona, catering, projekty i akcje reklamowe, organizacja koncertów, obsługa konferansjerska.

Imprezy firmowe.
Multimedia i nagłośnienie konferencji, wystaw, targów. Imprezy integracyjne ,zabawy integracyjne, na specjalne życzenie dodatkowe atrakcje (rejsy statkiem, ognisko, strzelnica, paintball itp).

Zapewniamy bardzo atrakcyjną ofertę cenową.

Zapraszamy do współpracy!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gniezno, Oprawa, DJ na wesele

Powrót