Zapytanie
500... telefon

DJ Szymoniak Wedding Team

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Wieliczka, Myślenice, Tychy, Tarnów, Oświęcim, Nowy Targ, Zakopane, Wadowice, Miechów, Olkusz, Bochnia, Brzesko, Gorlice, Krynica-Zdrój

500... telefon
Wyświetleń: 543


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DJ Szymoniak Wedding Team

Doskonale wiemy, że każda impreza – czy to bankiet czy wesele – potrzebuje wyjątkowej oprawy muzycznej i wizualnej. Dlatego oprócz przygotowania unikalnych muzycznych miksów, gier i zabaw, zajmujemy się również nagłośnieniem oraz profesjonalnym oświetleniem imprez oraz różnego rodzaju wydarzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, nasze przyjęcia robią wrażenie na zaproszonych gościach i zapewniają im niezapomniane przeżycia. Jeśli więc chcesz, by z organizowanej przez Ciebie prywatki lub przyjęcia współpracownicy lub znajomi wychodzili tylko zachwyceni, koniecznie zgłoś się do nas i przedstaw swoje oczekiwania.

Możemy pojawić się u Ciebie z całym zespołem lub tylko jako DJ-e czy wodzireje. Oferujemy pełną obsługę muzyczno-wizualną, jak i pomoc przy animacjach dla dzieci. Współpracująca z nami kreatywna animatorka dziecięca to sprawdzony sposób na dobrą zabawę zarówno dla młodych pociech, jak i ich rodziców. Głównym rejonem naszego działania jest Kraków i województwo małopolskie, ale oczywiście obsługujemy też imprezy, wesela na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Fotobudka
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, DJ na wesele

Powrót