Zapytanie
601... telefon

DJ Waldi - wesela i wszelakie inne imprezy

Mieszka I, Międzyrzecz, Lubuskie, Wielkopolskie,

601... telefon
Wyświetleń: 1855


Średnia ocena: 5 z 7 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

DJ Waldi - wesela i wszelakie inne imprezy

Energiczny wesoły pozytywnie zakręcony na maxa. Taki właśnie jestem jako DJ/Wodzirej Waldi . Podobno.ludzie jedzą mi z ręki I ruszę do tańca nawet kamienie. Niektórzy twierdzą że, nawet teściową z grobu wyciągnę ;)

A tak całkiem serio gwarantuję dobra zabawę...świetny kontakt z ludźmi...no i to co najważniejsze szacunek dla Młodej Pary w dniu ich największego w życiu Święta
Gry i zabawy na poziomie z szalonym nagrodami (np. 1000 dolarów)....repertuar taki żeby parkiet był wciąż zapełniony weselnikami . Mogę tylko dodać że repertuar od lat 60 do dzisiaj....Polski i zagraniczny....zabawy wyważone z.nagrodami "jajcarskimi" ....kontakt z ludźmi lepszy niż świetny...oczepiny w zależności od życzenia Młodych ale zawsze na poziomie....krótko mówiąc: dla. młodych i starych. 25 lat doświadczenia w prowadzeniu różnych imprez sprawia, ze wiem jak rozkręcić każda imprezę :)

Oferuję prowadzenie wesela, w tym:

 • oprawa muzyczna
 • zabawy i konkursy
 • karaoke
 • tańce animacyjne
 • oczepiny
 • przyśpiewki przy stole (z gitarą)
 • nagłośnienie
 • oświetlenie
 • dym
 • możliwość korzystania z gadżetów, np. kapelusze, okulary, peruki,stroje, dmuchane instrumenty i inne....
 • piosenka dla i o Młodych (specjalnie na tą okazję dla nich napisana i na weselu wykonana)


A wszystko to za rozsądna stawkę!

Jestem również wokalista i dlatego też na weselu mogę zaśpiewać kilka utworów ;) ,konferansjerem a jak trzeba to i kabareciarzem.

Działam na terenie całej Polski!

Odwiedź moją stronę na facebooku!

Zapraszamy do kontaktu!


 • Taniec w chmurach
 • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aleksandra 2019-04-11 18:33:38

Ocena: 5

Polecam Pana Waldka na 18; 40; ;60.....100 ; wesela, itp. jest najlepszym dj. wodzirejem poprowadzi super każdą impreze poderwie do tańca każdego.Bawiłam i jeszcze zamierzam się bawić na imprezach prowadzonych przez tego Pana ;-)

W Waldi :) 2019-04-11 08:18:10

Ocena: 5

gdyby ktos szukał więcej opinii - zapraszam https://youtu.be/1ePf8VkbMDU

A Anna i Ryszard 2019-04-11 08:17:52

Ocena: 5

Polecam pana Waldka z ogromną przyjemnością.Miałam przyjemność uczestniczyć na kilku różnych imprezach .Zawsze pełen profesjonalizm i perfekcja. w każdym calu.Odpowiednie podejście do tych najbardziej opornych udaje mu sie z powodzeniem.Jestem przekonana ,że ten kto zdecyduje się na tego D-ja będzie bardzo zadowolony 👏😊

K Krzysztof 2019-04-11 08:10:15

Ocena: 5

Przesympatyczny Dj :-) bardzo dobrze dobiera muzykę i bawi się ze wszystkmi :-) Do Zobaczenia dj Waldi:-) za rok u siostry :-)

P Paweł 2019-04-11 08:08:46

Ocena: 5

Zawodostwo, to zdecydowanie jedyne słowo jakie najbardziej pasuje do tego człowieka, Nie tylko my, ale również goście są zachwyceni. Panie Waldku pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnym weselu u naszych znajomych którzy jak Pan wie i pewnie pamięta, na naszym weselu poprosili o rezerwację i spotkanie na Maj w przyszłym roku :) Monika i Paweł

A Ania i Jacek 2019-04-11 08:01:57

Ocena: 5

To, co na naszym weselu wyprawiał ten szarlatan, przeszło nasze oczekiwania :) Było cudownie, co chwilę jakaś niespodzianka, wszyscy w szoku :) Zabawy i muzyka dopasowane idealnie :) Nawet najbardziej oporni ruszyli w tany :) POLECAMY z całego serca :)

J Joanna 2019-04-11 07:59:34

Ocena: 5

Genialny DJ/Wodzirej. Profesjonalny, uśmiechnięty, zawsze gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie :) Sprawdziłam wielokrotnie osobiście i zawsze 200% zadowolenia. Muzykę dobiera zawsze do gości i jest przesympatyczny. POLECAM - daję 5 gwiazdek.

Tagi: Międzyrzecz, Oprawa, DJ na wesele

Powrót