Zapytanie
784... telefon

DJ & Wodzirej Grzegorz Marecik "SHOWLIGHT" - DJ Śląsk

Rybnicka 82, Żory, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Tychy, Gliwice, Rybnik, Bytom, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Cieszyn, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Zwiercie

784... telefon
Wyświetleń: 4502


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

DJ & Wodzirej Grzegorz Marecik "SHOWLIGHT" - DJ Śląsk, Dekoracja Światłem

Wesele to magiczny czas, gdzie bardzo wiele elementów wpływa na to w jaki sposób Para Młoda oraz zaproszeni Goście przeżywają "ten dzień". Dlatego wychodzę do Was z pomocną dłonią oferując szeroką gamę usług, które wzbogacą Twoje wesele. Wraz z grupą "SHOWLIGHT" świadczę usługi w zakresie:

- DJ na wesele Śląsk,
- Dekoracja Światłem sal weselnych,
- Taniec w chmurach.

Oczywiście na specjalne życzenie naszych par możemy zorganizować różne inne atrakcję o których marzycie - wystarczy zapytać :) Od wielu lat działamy prężnie w branży weselnej dlatego świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Jako DJ Śląsk gram sprawdzone i różnorodne przeboje z całego spektrum muzyki rozrywkowej, rockowej, popowej. Jestem otwarty na propozycje i sugestie Młodych Par, dlatego jest możliwość indywidualnego doboru repertuaru. Oprócz muzyki równie ważnym aspektem są zabawy weselne - ale spokojnie - wszystkie moje zabawy są na poziomie, bez użycia alkoholu, czy rozbierania kogokolwiek. Nikt z Waszych gości nie poczuje się niekomfortowo, gdyż wszystkie zabawy są przeznaczone dla wszystkich gości w każdym wieku.

Podczas organizacji przyjęcia weselnego warto rozważyć usługę jaką jest Dekoracja Światłem sali weselnej. Jest to nowoczesny sposób na wprowadzenie unikatowego klimatu do Twojego wesela. Światło wypełnia salę poprzez oświetlenie ścian, okien, sufitu. Oczywiście możemy podświetlić również wszystkie stoliki znajdujące się na sali - ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Serdecznie zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym przybliżę moje usługi. 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

G Gabi 2020-07-22 20:04:38

Ocena: 5

Nikt ! nie zapomni naszego wesela. Dzięki twojej muzyce i wspólnych zabaw, potrafiłeś nawet tych gości do zabawy zmobilizować, co za zwykle unikają tańców. Polecamy również taniec w chmurkach, co powoduje, że pierwszy taniec jest rewelacyjny. Przez następne dni, nasi goście wyrażali w rozmowie podziw jak wspaniale poprowadzileś zabawę i jak się dobrze bawili. Z pewnością możemy Grzegorza w 100 % polecić. Dziekujemy za wspaniałą zabawę, również od naszych gosci.

E Ewa 2017-12-08 09:48:06

Ocena: 5

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za niezapomnianą zabawę na naszym weselu. Muzyka świetnie dobrana, rewelacyjne zabawy i olbrzymie zaangażowanie, aby nasz dzień był wyjątkowy! Gościom bardzo spodobał się pomysł z wyświetlaniem naszych zdjęć na TV - REWELACJA!

W Weronika 2017-12-08 09:47:41

Ocena: 5

Polecamy w 100 % Jesteśmy zadowoleni, a nasi goście mile zaskoczeni....zarówno oświetleniem sali jak i tańcem w chmurach. Showlight sprawi, że każda sala będzie wyglądać magicznie w tym ważnym dniu:)

Tagi: Żory, Oprawa, DJ na wesele

Powrót