Zapytanie
507... telefon

Dj / Wodzirej na Wesele - DJ Tommek

Białystok, Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Ełk, Białystok, Szczytno, Siedlce, Ostrów Mazowiecka, Suwałki, Kolno, Mońki, Grajewo, Augustów, Ostrołęka, Hajnówka, Zambrów, Bielsk Podlaski, Siemiatycze

507... telefon
Wyświetleń: 784


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Dj / Wodzirej na Wesele - DJ Tommek

Zapraszam Państwa do świata muzyki, doskonale zorganizowanych przyjęć i szampańskiej zabawy!

Potrzebny jest  Dj na wesle? Wodzirej? Dj na ślub? Dj na imprezę firmową? Osoba, za którą w tan pójdą zebrani goście? Ktoś, kto swoim profesjonalizmem zajmie czas wielu osób, dając im radość, możliwość wspomnienia wspaniałych lat oraz wzbogaci przyjęcie, o muzykę, której nie oprze się nikt? Dj weselny, który nie tylko współpracuje z Młodymi, ale także poradzi sobie w każdym towarzystwie? Jeżeli tak, to właśnie doskonale Państwo trafili!

Od wielu lat zajmuję się estradowym szaleństwem, w czym wspierają mnie: doskonały, własny sprzęt nagłaśniający oraz profesjonalny zestaw oświetleniowy. Zaserwuję Państwa gościom wszystko, czego sobie zażyczycie, dodając od siebie ogrom pozytywnej energii, która porwie wszystkich do szalonej i niezapomnianej zabawy. Bez względu na to, czy chodzi, o imprezy firmowe, zespół weselny lub Dj, chrzciny lub urodzinowe przyjęcie zbliżają się właśnie ogromnymi krokami, przygotuję Państwu imprezę najlepszą z możliwych!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Mateusz 2020-08-24 12:37:27

Ocena: 5

Niesamowita oprawa muzyczna, pełen profesjonalizm oraz duzo atrakcji, dzieki którym nasze wesele zostanie w pamięci na wiele długich lat. Goście byli zachwyceni. Gorąco polecamy!

A Anna 2020-08-24 12:25:54

Ocena: 5

Super Dj człowiek z wielką pasją i zaangażowaniem .

Tagi: Białystok, Oprawa, DJ na wesele

Powrót