Zapytanie
691... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DJ Xavery

Muzyka to moja pasja, którą zacząłem ponad 10 lat temu. Przez ten czas nabywałem doświadczenie i rozwijałem umiejętności w najróżniejszych stylach muzycznych. Jestem licencjonowanym członkiem DJ Promotion, a więc muzyka grana przeze mnie pochodzi z legalnych źródeł i jest najwyższej jakości.

Na prowadzonych przeze mnie imprezach, muzyka nie jest jedynie puszczana, tworzę ją na żywo miksując najpopularniejsze utwory ze wszystkich lat!

Gram między innymi na:
Osiemnastkach, rocznicach, studniówkach, imprezach firmowych, imprezach publicznych/masowych oraz weselach.

Oferuję sprzęt:
Profesjonalne nagłośnienie Lucas HK Audio, oświetlenie (również ledowe), efekty laserowe, wielokolorowy stroboskop, wytwornica dymu z dymem zapachowym (możliwość wybrania zapachu).

Plan imprezy oraz inne szczegóły takie jak dobór muzyki, omawiamy podczas indywidualnego spotkania, na którym również podpiszemy umowę.

Prowadzone przeze mnie imprezy to za każdym razem nowe i niezapomniane doświadczenie. W każdą imprezę angażuję całe swoje serce. Wymyślam kreatywne zabawy i konkursy na odpowiednio wyważonym poziomie, nie przekraczając przy tym dobrego smaku i manier.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczecin, Oprawa, DJ na wesele

Powrót