Zapytanie
721... telefon

Dj'ka grająca na saksofonie "EnergIza"

Krobia, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Leszno, Gostyń, Kościan, Śrem, Rawicz, Konin, Koło, Kalisz, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, Jarocin, Pleszew, Turek

721... telefon
Wyświetleń: 331


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dj'ka grająca na saksofonie "EnergIza"

Wieloletnie doświadczenie przy różnego typu eventach i imprezach okolicznościowych.
Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy.

Oferuję Państwu kompleksową oprawę muzyczną różnego rodzaju eventów, imprez, uroczystości oraz innych ważnych wydarzeń takie jak:

  • weselne,
  • uroczystości rodzinne,
  • bankiety, imprezy firmowe,
  • bale okolicznościowe,
  • bale sylwestrowe
  • imprezy szkolne, uczniowskie, studenckie.

Oferuje również połączenie grania na saksofonie altowym . Na moich imprezach prowadzę również zabawy, konkursy , a przede wszystkim rozgrzewam towarzystwo do dobrej zabawy.

Repertuar :
Repertuar na przyjęcia jest uzależniony od rodzaju eventu. Imprezy, takie jak: firmowe, tematyczne czy dyskoteki, prowadzone są w ściśle określonym jednym rodzaju wyselekcjonowanej muzyki, dopasowanej do rodzaju danej imprezy. Repertuar od lat 50 , muzyka współczesna, radiowa, dyskotekowa, itp. Według potrzeb klienta.

(Utwory dopasowane pod zamówienie klienta)

Mając zaledwie kilka lat, swoją edukację rozpoczęła od gry na fortepianie. W krótce potem została absolwentką szkoły muzycznej. Jej wymarzonym instrumentem głównym okazał się saksofon altowy. Jest laureatką wielu nagród zdobytych za sprawą rozmaitych projektów muzycznych, w których się udzielała ze swoim instrumentem. Również gra różnego rodzaju koncerty charytatywne. Była laureatką licznych festiwali, obecnie gra szeroko rozumianą muzykę klubową i rozrywkową z pięknym instrumentem jakim jest saksofon altowy. Repertuar jest bardzo bogaty i oparty na przeróżnych rodzajach muzyki.


Zapraszam do współpracy i wspólnej zabawy ;)

  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Krobia, Oprawa, DJ na wesele

Powrót