Zapytanie
515... telefon
Wyświetleń: 1766


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

DJ/Wodzirej MariOo

Uroczystości, które prowadzę są przepełnione pozytywnymi emocjami, szaloną zabawą w nowoczesnym stylu z zachowaniem tradycyjnych elementów polskiego wesela.

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. W trakcie uroczystości prowadzę animacje taneczne oraz zabawy integracyjne z wykorzystaniem przeróżnych gadżetów i kostiumów.

Gram najpopularniejsze utwory z każdej dekady muzyki zagranicznej i polskiej od lat 70/80/90 po dzisiejsze hity. Rodzaj muzyki jest dopasowywany indywidualnie do gości bawiących się na parkiecie, tak aby każdy mógł spróbować swoich sił na parkiecie.

W ofercie dostępny jest:

PAKIET PODSTAWOWY: Prowadzenie uroczystości weselnej przez 9h liczone od momentu pojawienia się pierwszych gości na parkiecie. Dojazd na terenie woj. kujawsko-pomorskiego w cenie.

DEKORACJA ŚWIATŁAMI: Usługa dekorowania sali weselnej dodatkowym oświetleniem ścian, filarów itp.

TANIEC W CHMURACH: Usługa wytworzenia podczas „pierwszego tańca” (lub innego wybranego wcześniej etapu wesela) ciężkiego dymu na całej sali. Daje to efekt tzw. „tańca w chmurach”. Dodatkowo można wykorzystać ten efekt np. podczas podawania tortu weselnego lub jako niesamowity dodatek do drinków.

PROJEKTOR: Wypożyczenie projektora wraz ekranem projekcyjnym oraz kompleksowa usługa przy wyświetleniu filmu (np. podziękowania dla rodziców) podczas uroczystości weselnej.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania zwana Marysią 2021-07-15 11:25:56

Ocena: 5

Niesamowita zabawa, nikt się nie nudził całe wesele było żywo i wesoło prowadzone, goście byli zachwyceni, my zresztą również, bardzo miły i kontaktowy człowiek z doświadczeniem :) Dziękujemy

B Basia 2021-01-14 11:12:59

Ocena: 5

DJ MariOo poprowadził dla nas poprawiny i to co działo się na parkiecie tego dnia powinno wydarzyć się na każdym weselu. Bawiliśmy się jeszcze lepiej niż poprzedniego dnia. Mnóstwo przebieranek, animacji tanecznych i śmiesznych konkursów! Polecamy z całego serca!!!

Tagi: Bydgoszcz, Oprawa, DJ na wesele

Powrót