Zapytanie
782... telefon

DJ/Wodzirej Wolfi! Nowy wymiar Wesela!

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Poznań, Warszawa, Gdynia, Wrocław, Toruń, Płock, Łódź, Gdańsk, Sopot, Zielona Góra, Grudziądz, Włocławek, Gorzów Wielkopolski

782... telefon
Wyświetleń: 2769


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

DJ/Wodzirej Wolfi! Nowy wymiar Wesela!

Witaj Szanowna (juz wkrótce) Paro Młoda!

Odwiedzenie mojego profilu jest równoznaczne z poszukiwaniem osób, które z dbałością o każdy szczegół zadbają o najwyższy poziom zabawy podczas Waszego WIELKIEGO DNIA! Zapraszam Was zatem do mojego świata, jakim jest prowadzenie Wesela - dnia w którym przysięgacie sobie miłość i celebrujecie ten niepowtarzalny czas wraz z waszymi najbliższymi. Jako Para Młoda, chcecie zapewnić gościom niezapomnianą zabawę, muzykę dopasowaną indywidualnie do gustu obecnych rodzin, świetne niekonwencjonalne pomysły, i przede wszystkim integracje dwóch stron rodzin, które podczas tej uroczystości widzą się po raz pierwszy. Są to kluczowe elementy, które perfekcyjnie wpisują się w cel naszego działania.

Naszą ofertę wyróżnia ciągły rozwój działalności, nietuzinkowe pomysły, często niespotykane na konwencjonalnych weselach. Staramy się łączyć nowoczesne style z poszanowaniem Staropolskiej tradycji. Szereg pomysłów pozwala gościom opuścić wesele ze stwierdzeniem: "Wow! Wreszcie było coś innego!". Dowodem na to jest obecność w naszej ofercie Fotolustra znanego również jako Selfie Mirror.

DJ.Wodzirej Wolfi to osoba, która od wielu lat pomaga uświetniać Wesela w Całej Polsce, doceniony przez wiele portali ślubnych, nagrodzony licznymi certyfikatami, które zostały wypracowane przede wszystkim pasją i miłością do swojego zawodu! Miedzy innymi "Gwiazda regionu Bydgoszcz" tytuł przyznany przez Portal Wedding.pl, oraz jedna z najbardziej prestiżowych nagród - ZIWA 2018 w Kategorii Muzyka i Animacja.

Zapraszamy serdecznie do współpracy. Są w życiu dni, które warto powierzyć profesjonalistom, którzy poprowadzą wesele z dbałością o każdy detal i pozwolą, Parze Młodej poświęcić swój czas tylko i wyłącznie dobrej zabawie i interakcji z najbliższymi. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojej strony internetowej, facebooka a przede wszystkim kanału na YouTube, który najlepiej oddaje sposób, w jaki pracujemy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Fotobudka
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

D Dorota 2020-04-28 09:31:19

Ocena: 5

Najlepsi z najlepszych 🎧 Adam najlepszy dj na świecie.. Nie moglibyśmy mieć lepszego.. Zdecydowanie byłeś duża cegiełka naszego wesela 💏 Dziękujemy za zabawę za uśmiech..☺ za pocieszenie (pewnie wiesz o co chodzi )🙈 za każdą minutę tego wieczoru 😍 Sciskamy Was mocno ... Dubelki 😋🙈

Tagi: Bydgoszcz, Oprawa, DJ na wesele

Powrót