Zapytanie
505... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Sprawdź nasze wolne terminy

sobota, 06 czerwca 2020
Termin do dyspozycji serdecznie zapraszam. - Epicentrum Events Dj/Wodzirej na Wasze wymarzone wesele

sobota, 20 czerwca 2020
Termin do dyspozycji serdecznie zapraszam. - Epicentrum Events Dj/Wodzirej na Wasze wymarzone wesele

sobota, 27 czerwca 2020
Termin do dyspozycji serdecznie zapraszam. - Epicentrum Events Dj/Wodzirej na Wasze wymarzone wesele

Witam serdecznie na stronie mojego ogłoszenia, nazywam się Błażej Nawrot, prowadzę firmę Epicentrum Events zajmującą się obsługą muzyczną przyjęć weselnych.

Dzięki współpracy z Epicentrum Events zyskają Państwo cenny czas, spokój, pewność i świadomość, że można zakończyć nerwowe poszukiwania człowieka, na którym spocznie odpowiedzialność za spełnienie marzeń o przyjęciu, którego to Państwo oraz Państwa goście nie zapomną przez długi długi czas. 

Moja oferta obejmuje kompleksową obsługę począwszy od zapewnienia odpowiedniego zaplecza technicznego dopasowanego do miejsca realizacji, poprzez DJ’a i konferansjera w jednym a w zależności od rozmachu planowanej imprezy również realizatora oświetlenia. 

Uprzednie konsultacje pozwalają mi prowadzić przyjęcie wedle określonych wytycznych. Wszystkie ważne aspekty takie jak muzyka, zabawy oraz charakter prowadzenia przeze mnie przyjęcia jest z Państwem omawiany. Nie ma mowy o sytuacji gdzie pojawia się coś krępującego lub godzącego w samopoczucie gości. 

Posiadam zaplecze sprzętowe, które dopasuje do miejsca realizacji oraz wymagań. Przedstawiam ofertę sprzętową z wyszczególnionymi wszystkimi urządzeniami jakie zabieram na zlecenie. Dzięki doświadczeniu i znajomości techniki estradowej pomogę dobrać optymalne rozwiązania.

Podstawą rezerwacji terminu jest podpisanie dokładnej umowy. Wystawiam fakturę na zadatek oraz fakturę końcową po realizacji przyjęcia, dzięki czemu mają Państwo gwarant wypełnienia przeze mnie zobowiązania.

Jako DJ jestem członkiem stowarzyszenia DEE JAY mix club, dzięki któremu korzystam z legalnych utworów z prawem do publicznego odtwarzania.

Uprzejmie zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę dokładnych informacji na temat tego jak pracuję. Zapraszam również na spotkanie, podczas którego przedstawię ofertę oraz będę miał przyjemność zapoznać się z Państwem i zaprezentować moją osobę.

Telefon: 505-496-454

Facebook: Epicentrum Events

Instagram: epicentrum_events

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Klaudia 2020-03-17 07:37:24

Ocena: 5

Serdecznie polecam! Błażej zrobił super atmosferę 😇 niezapomniany wieczór, dziękuję!

M Marcela 2020-01-30 20:04:36

Ocena: 5

Polecam gorąco Błażeja jako DJ'a na każdą imprezę :) mieliśmy okazje się poznać na chwilę przed weselem, od początku dogadywaliśmy się super, Błażej bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu, więc współpraca z Nim to czysta przyjemność :) Jeśli chodzi o samą imprezę to jesteśmy bardzo zadowoleni, usłyszeliśmy mnóstwo dobrej muzyki, przede wszystkim różnorodnej, dużo obecnych hitów, ale także mnóstwo klasyków, dzięki czemu każdy z gości weselnych znalazł coś dla siebie, wszyscy świetnie się bawili aż do samego końca :) Sam Błażej jako DJ pełna kultura, impreza prowadzona na bardzo wysokim poziomie :) My dziękujemy za oprawę naszego wesela i w 100% polecamy

Tagi: Kraków, Oprawa, DJ na wesele

Powrót