Wyślij zapytanie
505... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

Epicentrum Events Dj/Wodzirej na Wasze wymarzone wesele

Poszukujesz kogoś kto zajmie się oprawą Twojej uroczystości, zabawi gości, trafi z repertuarem w ich gusta a przy okazji zrobi to z klasą i gracją zwracając uwagę na Twoje wytyczne? 

Jeżeli tak to zapraszam do Epicentrum Events!

Mam na imię Błażej, od długich lat zajmuje się obsługą muzyczną wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Od dziecka uwielbiam dobrą muzykę oraz tajemniczy zawód Dj'a. Po latach pracy oraz nauki, pasję przekształciłem w zawód, który z przyjemnością wykonuję. Na co dzień oprócz prowadzenia przyjęć zajmuje się również dekoracją światłem. Posiadam ogromne doświadczenie w branży, miałem przyjemność aranżować światło przy zleceniach takich jak wesela, imprezy okolicznościowe, koncerty, plany zdjęciowe teledysków oraz gale finałowe festiwali filmowych w Gdyni, Olsztynie i Radomiu. Dziś całokształt mojej wiedzy ze swobodą wykorzystuję w zleceniach które powierzają mi klienci.

Ze względu na swój charakter przyjęcia weselne są dla mnie bardzo ważne. Dla młodej pary oraz rodziny jest to niezwykle ważne i emocjonujące wydarzenie. Z mojej strony wymaga zaangażowania, uwagi oraz przyjęcia ogromnej odpowiedzialności poprowadzenia tak doniosłej uroczystości. Całość obowiązków bardzo mnie motywuje i w końcowym efekcie daje ogromną satysfakcję. 

Podczas przyjęcia weselnego realizuję następujące punkty:

 • Przywitanie młodej pary oraz rodziny po przybyciu na salę,
 • Zapraszam do toastu oraz odśpiewania nowożeńcom sto lat,
 • Podczas przyjęcia zachęcam gości do zabawy oraz informuję o wszystkich ważnych komunikatach takich jak ciepłe posiłki oraz specjalne atrakcje,
 • Prowadzę zabawy oczepinowe oraz integracyjne dla gości,
 • Posiadam elastyczny repertuar muzyczny, który uprzednio ustalam z parą młodą,
 • Gram bloki muzyczne o określonym czasie, które rozdzielone są krótkimi przerwami
 • Prowadzę przyjęcie z klasą i kulturalnie odnoszę się do gości.

W zależności od tego jak wymagające jest przyjęcie pracuje sam bądź w dwu lub trzy osobowym zespole. Dj, wodzirej oraz realizator oświetlenia to połączenie, które spisuje się fenomenalnie a jego efekty można wspominać latami.

Są państwo zainteresowani lub potrzebują konkretnych informacji? 

Zapraszam do kontaktu.

Chętnie umówię spotkanie, na którym przedstawię dokładnie moją ofertę, pokażę dodatkowe materiały z realizacji oraz pomogę dobrać odpowiedni pakiet dla waszego przyjęcia.

Telefon: 505496454

Facebook: Epicentrum Events

Instagram: epicentrum_events

W swojej ofercie posiadam również sprzęt przeznaczony do dekoracji światłem:

 • Listwy led bar oraz reflektory par do aranżacji koloru na sali jadalnej, tanecznej, stole pary młodej,
 • Projektor gobo który może wyświetlać imiona lub inicjały pary młodej, 
 • Rampa sceniczna z możliwością zamontowania głowic świetlnych,  

Podczas przyjęć z pełnym oświetleniem nad jego pracą czuwa realizator, który stwarza odpowiedni klimat dla danej okoliczności. Pierwszy taniec, tort, toast dla solenizantów to tylko niektóre z momentów, które zasługują na podkreślenie w blasku światła przebijającego się przez delikatną mgiełkę.

Zapraszamy do kontaktu!

 • Dekoracje światłem
 • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, DJ na wesele

Powrót