Zapytanie
887... telefon

E&S - Events Music Agency

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Leszno, Gostyń, Śrem, Rawicz, Konin, Koło, Kalisz, Sieradz, Gniezno, Września, Krotoszyn, Jarocin, Pleszew, Turek

887... telefon
Wyświetleń: 145


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

E&S - Events Music Agency

Miło, że zdecydowaliście się odwiedzić nasza stronę. Jestem pewien, że pragniecie by wasza impreza była wyjątkowa. A my? Z wielką przyjemnością Wam w tym pomożemy!

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się pełną obsługą imprez . Obsługujemy imprezy jak i ze strony muzycznej , jak i technicznej
Pod nazwą E&S- Event Music Agency kryje się trio w skład którego wchodzą Tata oraz dwóch synów których od zawsze łączyła miłość nie tylko rodzinna ale również ta do muzyki , którą chcemy przenieść wlaśnie na każdą z waszych wymarzonych imprez.

Poznajcie Floriana

Wodzireja z wieloletnim doświadczeniem , który na pewno zabawi nawet najbardziej wymagających gości, a impreza będzie trwała do samego rana, dzięki odpowiednio dobranym animacją oraz porywającą do zabawy energią płynącą z jego wypowiedzi przez mikrofon.

Poznajcie Gracjana

Dj który co prawda nie posiada bardzo długiego doświadczenia z muzyką bo przecież 5 lat to nie jest czas przez które można poznać miliardy utworów muzycznych które pochodzą z największych zakątków świata. Aczkolwiek swoim zasobem muzycznym z wyselekcjonowanymi utworami muzycznymi z doborem do każdego uczestnika imprezy zadowoli każdego. A jego doświadczenie jakie zdobył przez swoją niekrótką przygodę z muzyką na największych Polskich Eventach oraz w największych ekskluzywnych clubach muzycznych powali was na kolana.

Poznajcie Konrada

Czyli osoba która odpowiada za to aby na waszej wymarzonej imprezie było kolorowo. Konrad odpowiada za obsługę Oświetlenia oraz atrakcji multimedialnych takich jak Dekoracja sali światłem czy Ciężki dym wraz z pirotechniką podczas niebiańskiego pierwszego tańca

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

Dekoracja Sali Światłem 

W naszej ofercie znajdą państwo również Dekoracje Sali Światłem Nasze iluminacje świetlne tworzą niepowtarzalny klimat miejsca dzięki specjalnie dobranym rodzajom lamp estradowych. Oferujemy profesjonalną zmianę wizerunku niemal każdego wnętrza. Proponowane oświetlenie imprez to niesamowite możliwości wizualne, dodające uroku pozornie zwyczajnym pomieszczeniom. Nawet najbardziej nieciekawe miejsca pięknieją przy odpowiedniej dekoracji światłem, powodując zachwyt zaproszonych gości.

Ciężki Dym

Kolejną atrakcją urozmaicającą waszą imprezę jest Ciężki Dym - Pierwszy taniec młodej pary rozpoczyna każda zabawę weselną, teraz ta chwila tańca może być jeszcze piękniejsza i atrakcyjniejsza poprzez "taniec w chmurach". Dym nie unosi się powyżej 0,5 m od podłogi a po niedługim czasie znika nie dając Państwu i gościom żadnych niewygód.

Pirotechnika 

Kolejną ciekawą propozycją z naszej strony jest Pokaz pirotechniczny na waszym przyjęciu weselnym , Począwszy od fontann podczas pierwszego tańca wywodzące się spod Ciężkiego Dymu po pełny pokaz pirotechniczny na zewnątrz obiektu.

Napisy Led

W naszej ofercie posiadamy również gigantyczne napisy LED w których skład wchodzą napis MIŁOŚĆ o długości po rozłożeniu sięgającej prawie 5m odnajdujący się idealnie na najbardziej wymagających weselach spełniając piękny nastrój oraz raj dla fotografa oraz skromniejszy napis 18 znajdujący zastosowanie na imprezkach 18stkowych.

Oczywiście wszystkie atrakcje oraz przebieg imprezy przedstawiany i wybierany jest indywidualnie do każdej imprezy a do każdej imprezy podchodzimy wyjątkowo!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ostrów Wielkopolski, Oprawa, DJ na wesele

Powrót