Zapytanie
606... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

5 zł

Event Dj

*** Prowadzenie imprez muzycznych na najwyższym poziomie to moja główna domena i pasja ***

1. Brak stresujących ograniczeń czasowych - to Wy decydujecie kiedy kończymy imprezę

2. Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z ludźmi, prowadzenie na najwyższym poziomie - to zasługa kilkunastoletniego doświadczenia w branży

3. To ja zagram na Waszym weselu - podpisując umowę masz pewność, że osobiście poprowadzę Wasze wesele

4. Profesjonalny sprzęt - wykorzystuję sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy tylko znanych i niezawodnych marek

5. Humor, kultura osobista, największe hity muzyczne, zabawy (również dla najmłodszych).

* Od 2000 roku pracując jako: dj, wodzirej, konferansjer, animator - miałem okazję prowadzić wiele imprez takich jak: wesela, bankiety, eventy, imprezy firmowe, bale studniówkowe, bale sylwestrowe, pikniki, dyskoteki, karaoke. Współpracuję z firmami eventowymi, hotelami, uczelniami, klubami, dzięki czemu jestem na bieżąco w sektorze usługowo-rozrywkowym z wszelkiego typu nowościami pojawiającymi się na rynku. Moje usługi cechują się pełnym profesjonalizmem, kulturą osobistą, elegancją, nowoczesnym sprzętem, bogatą ofertą muzyczną oraz wspaniałym kontaktem z publicznością i sympatyczną barwą głosu. Jako osoba doświadczona w branży muzycznej potrafię sprostać oczekiwaniom klienta. W trakcie imprezy organizuję różnego rodzaju zabawy, konkursy, quizy, karaoke, naukę tańca (również dla najmłodszych). Wybór mojej osoby na Państwa imprezę gwarantuje najlepszą i niezapomnianą zabawę.

* Możliwość dodatkowej dekoracji światłem

* Korzystając z moich usług mogą liczyć Państwo na:- pełny profesjonalizm- wspaniały humor- dobrą zabawę- najlepszą jakość nagłośnienia i oświetlenia- najlepszą muzykę każdego rodzaju- świetny kontakt z ludźmi- kulturę osobistą

* Obsługujemy imprezy również w duecie* Podpisując umowę, podpisujecie ją Państwo z legalnie działającą firmą a nie przypadkową osobą.

* Nie mam sztywnych cen za usługę. Jeżeli będziecie chcieli, żebym to ja poprowadził waszą imprezę to na pewno się dogadamy ;)

*** DLA MNIE NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH! ***

zapraszam do kontaktu z całej Polski :)

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marta 2020-03-25 13:13:55

Ocena: 5

Polecam na 100 %, goście zachwyceni oprawa muzyczna :) Kuba znalazł kawałek dla każdego :) pełen profesjonalizm i super podejście. Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji wesela.

Tagi: Kraków, Oprawa, DJ na wesele

Powrót