Zapytanie
692... telefon

Event Office - DJ`e / Konferansjerzy ze stacji radiowych

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Otwock, Radom, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Płońsk, Wyszków, Ciechanów, Ostrów Mazowiecka, Sokołów Podlaski, Łowicz, Skierniewice

692... telefon
Wyświetleń: 682


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Event Office - DJ`e / Konferansjerzy ze stacji radiowych

Dawid Wajda - RMF FM, Radio SuperNova, Rafał Wodziński – Radio WAWA, Radiostacja, Planeta FM, Polskie Radio, dj rezydent klubów muzycznych w Warszawie, Łodzi i Krakowie,, Piotr Jachim - Radio WAWA/SuperNova, - dziennikarze muzyczni, konferansjerzy i dj'e. Wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie, nowoczesny design miejsca dja lub rustykalny. Muzyka i scenariusz wesela są u nas zawsze dostosowane do wymagań każdej Młodej Pary. Proponujemy klasyczne wesela w stylu urban i slow weddings. Nasze imprezy prowadzone są z klasą, BEZ przaśnych tekstów i zabaw przy stołach, czy biesiady. Animacje i zabawy oczepinowe są utrzymane w dobrym stylu i organizujemy wyłącznie na prośbę Młodej Pary. Wspólnie z Wami opracowujemy scenariusz imprezy. Podsuwamy sami gotowe rozwiązania, sprawdzone w naszej pracy. Z chęcią podejmujemy się także nieszablonowych pomysłów Pary Młodej.Prowadzimy przyjęcia również w języku angielskim, współpracujemy z konferansjerami niemieckojęzycznymi, francuskojęzycznymi, jak i również władającymi językiem włoskim, czy hiszpańskim. Prezentujemy muzykę polską (wybraną przez młodą parę) i zagraniczną, pop, rock, dance, latino od lat 60 po współczesne przeboje i inne gatunki muzyczne na życzenie Młodej Pary. Cechuje nas miłość do muzyki. Przy specjalnych wymaganiach rock, muzyka klubowa, czy rnb/hip-hop albo awangardowe brzmienia nie mają dla nas tajemnic :) DJe i konferansjerzy Event Office tworzą także tzw.live acty z instrumentalistami, którzy potrafią dopełnić w oryginalny sposób klimat wesela improwizując do prezentowanej muzyki.Wśród nich znajdują się:

Saksofoniści:Michał Szafraniec (Mrozu)Hubert Sobiecki (Jaka To Melodia)Kuba Łępa i inni

Gitarzysta:Andrzej Jaworski (Jaka To Melodia) 

Skrzypkowie: Agnieszka Matusik, Amalia Obrębowska

Wokalistka: Dagmara Jaworska (Jaka To Melodia)

Wesele to jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu, dlatego najistotniejsze jest to, aby jego uczestnicy byli zadowoleni z zabawy. Nasi dje wiedzą, że podstawą sukcesu takiego przyjęcia jest przygotowanie odpowiedniej playlisty i scenariusza wesela w porozumieniu z narzeczonymi. Styl wesela musi być uzależniony także od ich upodobań. Czas wesela wypełniają w całości muzyką, a w trakcie krótkich przerw prezentują chillout/jazz/smooth jazz, czy inne rodzaje muzyki pozwalające na chwilę relaksu po szaleństwach na parkiecie. Finalną ofertę cenową przedstawiamy tylko po rzetelnym poznaniu potrzeb Młodej Pary. Specyfikacja techniczna imprezy jest dostosowana do miejsca, potrzeb naszych klientów. Aktualnie wyróżnia się wesela boho, rustykalne, czy też glamour i właśnie do nich staramy się dostosować. Nigdy nie umieszczamy żadnych bannerów reklamowych czy logotypów reklamujących naszą działalność na imprezie.

Zaplecze techniczne:

- Kontrolery cyfrowe Pioneer najnowszej serii, odtwarzacze CD, gramofony Technics 1200
- Najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy JBL, HK Audio, QSC. ( dostosowany do możliwości akustycznych sali i ilości gości na imprezie)
- Oświetlenie tylko najlepszych marek, głowy LED , pary LED, led bary LED, lampy retro i inne efekty świetlne takich marek jak: Showtec, ADJ czy Martin
- Lampy Retro
- Maszyny do dymu Antari, ADJ
- Mobilne miejsce dja z podświetleniem
- Konstrukcje aluminiowe

Dodatkowo:

- Dekoracja światłem
- Wytwornica baniek
- Maszyna do tzw. ciężkiego dymu - tańca w chmurach
- Rzutnik z ekranem
- Projektor inicjałów

Etc.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, DJ na wesele

Powrót