Zapytanie
787... telefon

Honeymoon DJ + Wodzirej + Kamerzystka na Waszym weselu oraz miły dodatek

Wrocław, Dolnośląskie, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Bolesławiec, Jelenia Góra, Leszno, Kłodzko, Głogów, Gostyń, Legnica, Konin, Kalisz, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Bielawa, Oława, Gniezno, Karpacz, Lubin, Oleśnica, Polkowice, Zgorzelec, Jarocin, Pleszew

787... telefon
Wyświetleń: 1029


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3800 zł

Honeymoon Wedding

Witajcie,
Nie będziemy opisywać Wam jakie piękne będzie Wasze wesele, ani opowiadać historii z baśni, które będą uruchamiać Waszą wyobraźnię, bo tak naprawdę to wszystko już macie w głowie. Czas przenieść to na Wasz wyjątkowy wieczór.
I właśnie w tym momencie pojawiamy się my! Zespół Honeymoon :)

Kilka słów o nas:
W skład naszej trzyosobowej grupy wchodzi:

DJ
Mam na imię Kamil, to co tworzę to fantastyczny nastrój na parkiecie, poprzez odpowiednio dobraną muzykę. Do każdego wesela przygotowuję się indywidualnie.

Wodzirej
Jestem Mateusz, dbam o integrację zgromadzonych gości oraz aranżuję przebieg całej imprezy zachęcając przy tym gości do zabawy. Trema Was dopadała to nic! Bo jestem tą osobą, która pomoże Wam w stresujących chwilach odprężyć się i cieszyć chwilą/Waszym dniem.

Kamerzystka
A ja w tym zespole jestem wisienką na torcie i mam na imię Natalia. Moją pracę traktuję jak sztukę i to co robię to tworzę z pasją. Jestem perfekcjonistką i staram się złapać każdą wyjątkową chwilę, aby magia tego wieczoru została na lata.

Co nas łączy?
Jesteśmy pasjonatami, szalenie twórczymi, a określenie ‚,przeciętny/średni/może być’’ jest nam zupełnie obce.

W cenie oferujemy jako gratis teledysk z wesela.

Oferta dodatkowa:
- Wytwornica do baniek mydlanych,
- Sprzęt do dekorowania sal światłem,
- Wytwornica dymu,
- Aparat Polaroid,
- Projektor

Przed każdym przyjęciem weselnym spotykamy się z przyszłą Parą Młodą. Na spotkaniu ustalamy wspólnie szczegóły przyjęcia i podpisujemy stosowną umowę.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na niezobowiązujące spotkanie (również Online), na którym możemy omówić szczegóły. Naszą ofertę zawsze staramy się dopasować do preferencji i wymagań Państwa Młodych. Na życzenie dojedziemy w każde miejsce w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Oprawa, DJ na wesele

Powrót