Zapytanie
604... telefon

Impreza na 102 Dj i Wodzirej na Twoje wesele

Gniezno, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Leszno, Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Konin, Koło, Kalisz, Sieradz, Września, Wągrowiec, Piła, Krotoszyn, Jarocin, Pleszew

604... telefon
Wyświetleń: 251


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Impreza na 102 Dj i Wodzirej na Twoje wesele

Jesteśmy niezastąpionym imprezowym duetem gwarantującym niezapomniane i niepowtarzalne prowadzenie imprezy właśnie dla Ciebie.

Każda impreza prowadzona przez nas jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Do każdej przygotowujemy się indywidualnie biorąc pod uwagę wszystkie sugestie klientów. Od kilkunastu lat gramy w całej Polsce nie zwalniając tempa, ani przez jeden weekend.

W naszej ofercie znajdą Państwo oprawę muzyczną i świetlną na każdą okazję, a także świetne prowadzenie konferansjerskie i wodzirejskie. Oferta jest dopełniana przez usługi fotograficzne wliczone w każdą imprezę. Robimy do 300 zdjęć, które już podczas trwania uroczystości trafiają dzięki chmurze do naszych gości. Usługi fotograficzne to także tło do zdjęć i mnóstwo gadżetów i nakryć głowy do dyspozycji gości.

Wszystkie detale dogadujemy wspólnie z Państwem tak, ażebyśmy wiedzieli jak najwięcej o Waszych preferencjach i gustach. Oczywiście spore pole zostawiamy na improwizację i dostosowanie się do przebiegu imprezy, jednak wszystko odbywa się ze smakiem i z pominięciem sprośnych i nietaktownych akcentów i konkursów.


Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gniezno, Oprawa, DJ na wesele

Powrót