Zapytanie
789... telefon
Wyświetleń: 351


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Kuba Banaś DJ

Wesele profesjonalnie i ze smakiem!

Jestem djem z wieloletnim doświadczeniem i aktualnie rezydentem w kilku największych krakowskich klubach, które różnią się zarówno prezentowaną muzyką, jak i wiekiem klientów. W związku z tym potrafię zadowolić zarówno starszych jak i tych młodszych gości, grając muzykę przy której każdy będzie się świetnie bawił. Nie zamykam się w jednym stylu, dlatego na moich imprezach można usłyszeć zarówno popowe nowości radiowe, jak i klasyki rocka, latino, house i wiele innych. Mam za sobą wiele imprez weselnych, urodzinowych i firmowych, na których goście zawsze świetnie się bawią.

Obsługuję:

  • wesela
  • imprezy urodzinowe
  • imprezy firmowe
  • inne imprezy okolicznościowe

Posiadam aktywne nagłośnienie oraz nowoczesne, ale eleganckie oświetlenie, bez laserów i migoczących chaotycznie świateł. Oferuję również dekorację sali światłami LED.


Zapraszam zainteresowane Pary do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sandra 2020-01-03 18:22:37

Ocena: 5

Gorąco polecam Kubę! Parkiet na naszej imprezie weselnej był cały czas pełny, a ostatnich gości trzeba było ściągać z niego siłą, Kuba ma ogromne wyczucie w prowadzeniu imprezy weselnej, tak aby para młoda była w 100% zadowolona, a i goście super się bawili. Idealnie odczytał i zrealizował naszą wizję wesela (a nie było to typowe polskie wesele ;)), za co ogromny plus, było perfekcyjnie! Kuba nie tylko doskonale rozkręci imprezę, ale poprowadzi ją z wielkim smakiem, wyczuciem i w naprawdę dobrym stylu, klasa sama w sobie! Jesteśmy z mężem przekonani, że doskonale poprowadzi zarówno mniejsze imprezy (jak nasza), jak i wielkie gale. Warto też dodać, że Kuba idealnie rozładowuje napięcia weselne swoim usposobieniem i podejściem, daje ogromne wsparcie parze młodej w trakcie imprezy. Nasi goście byli Kubą zachwyceni. Na naszym weselu oczywiście pojawiły się nieplanowane modyfikacje programu imprezy, Kuba na wszystkie zmiany reagował elastycznie i dawał nam wsparcie przez całą imprezę. Na etapie planowania wesela służy bezcennymi radami, a jednocześnie niczego nie narzuca, polecamy raz jeszcze gorąco :) i serdecznie dziękujemy! S&B

S Sylwek 2019-08-19 19:50:10

Ocena: 5

Jakub był odpowiedzialny za oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego na około 60 osób. Od samego początku współpraca przebiegała niezwykle profesjonalnie. Przebieg samej imprezy był dokładnie taki jak ustalaliśmy zarówno jeżeli chodzi o muzykę jak i interakcje z gośmi. Jakub świetnie kontroluje klimat i dynamikę imprezy, dzięki czemu goście zawsze czuli się swobodnie na parkiecie. Ilość pozytywnych opini ze strony gości była spora. Jakub to zdecydowanie opcja nr 1 dla każdej pary/rodziny/firmy szukającej osoby do poprowadzenia imprezy w dobrym stylu i z gustem.

Tagi: Kraków, Oprawa, DJ na wesele

Powrót