Wyślij zapytanie
789... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 118


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Kuba Banaś DJ

Wesele profesjonalnie i ze smakiem!

Jestem djem z wieloletnim doświadczeniem i aktualnie rezydentem w kilku największych krakowskich klubach, które różnią się zarówno prezentowaną muzyką, jak i wiekiem klientów. W związku z tym potrafię zadowolić zarówno starszych jak i tych młodszych gości, grając muzykę przy której każdy będzie się świetnie bawił. Nie zamykam się w jednym stylu, dlatego na moich imprezach można usłyszeć zarówno popowe nowości radiowe, jak i klasyki rocka, latino, house i wiele innych. Mam za sobą wiele imprez weselnych, urodzinowych i firmowych, na których goście zawsze świetnie się bawią.

Obsługuję:

  • wesela
  • imprezy urodzinowe
  • imprezy firmowe
  • inne imprezy okolicznościowe

Posiadam aktywne nagłośnienie oraz nowoczesne, ale eleganckie oświetlenie, bez laserów i migoczących chaotycznie świateł. Oferuję również dekorację sali światłami LED.


Zapraszam zainteresowane Pary do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sylwek 2019-08-19 19:50:10

Ocena: 5

Jakub był odpowiedzialny za oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego na około 60 osób. Od samego początku współpraca przebiegała niezwykle profesjonalnie. Przebieg samej imprezy był dokładnie taki jak ustalaliśmy zarówno jeżeli chodzi o muzykę jak i interakcje z gośmi. Jakub świetnie kontroluje klimat i dynamikę imprezy, dzięki czemu goście zawsze czuli się swobodnie na parkiecie. Ilość pozytywnych opini ze strony gości była spora. Jakub to zdecydowanie opcja nr 1 dla każdej pary/rodziny/firmy szukającej osoby do poprowadzenia imprezy w dobrym stylu i z gustem.

Tagi: Kraków, Oprawa, DJ na wesele

Powrót