Zapytanie
697... telefon

Kultowy DJ - Śpiewający DJ, gitarzysta, wodzirej

Leszczynowa 48, Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Sopot, Kościerzyna, Kwidzyn, Grudziądz, Bytów, Elbląg, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Ustka, Lębork, Władysławowo, Słupsk

697... telefon
Wyświetleń: 872


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3500 zł

Kultowy DJ - Śpiewający DJ, gitarzysta, wodzirej

Nazywam się Marcin Jesionek i z ogromną przyjemnością i pasją poprowadzę Waszą niezapomnianą imprezę.
Od 13 lat pracuję przy muzycznej obsłudze wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Jako wokalista i gitarzysta grałem w kilku zespołach weselnych oraz rockowych. Jestem też wokalistą rockowej kapeli Breed z Gdańska ;-)

Mieszkam w Gdańsku, pochodzę z Lubelszczyzny ale pracuję na terenie całego kraju - odległość nie stanowi dla mnie problemu.

Na weselu prezentuję głównie taneczne, energetyczne utwory - rock'n'roll, latino, disco, funky itp. - znane i lubiane kawałki muzyki tanecznej, które potrafią porwać do tańca nawet najbardziej opornych. Oczywiście są też nastrojowe ballady a także standardy rockowe więc każdy może znaleźć repertuar idealny dla siebie. Nie zapominam również o starszych pokoleniach oraz miłośnikach standardów muzyki z lat 60., 70., 80., prezentując utwory w rytmach walca, tanga, rumby itp.
Imprezę prowadzę według ustaleń z Parą Młodą - to Wy znacie najlepiej Waszych gości i ich temperament. Bez problemu mogę poprowadzić imprezę bez disco-polo.

Moje bloki muzyczne są wybuchową mieszanką tanecznych utworów, które wyciągają na parkiet nawet tych którzy zazwyczaj nie palą się do tańca. Długość bloków muzycznych jest uzależniona od ilości dań i atrakcji i możecie mi wierzyć, że Wasi goście na pewno nie powiedzą iż przerwy były długie a muzyki było mało.

Moim ogromnym atutem jest to iż zawodowo ŚPIEWAM. W moim repertuarze jest ok. 200 utworów (z różnych gatunków - ballady, rock'n'rolle, utwory pop i disco a także rockowe hity), którymi mogę zaskoczyć Was i Waszych Gości (zapraszam na stronę gdzie jest mała próbka moich możliwości).
Ponadto śpiewam toasty - STO LAT, Gorzka wódka itp. jak również największe hity polskiej muzyki biesiadnej (Szła dzieweczka, Kto w styczniu urodzony jest, Hej sokoły, Gdybym miał gitarę itp. - uwierzcie mi to na prawdę brzmi dobrze jak DJ potrafi zaśpiewać wraz z Gośćmi weselnymi te często pojawiające się na weselach przyśpiewki - łączę w ten sposób opcję DJ+zespół (właśnie ze względu na wykonania NA ŻYWO). Blok muzyki biesiadnej jest oczywiście opcją dodatkową i nie musi być obecny na Waszym przyjęciu - ale jeśli Wy lub Wasi goście jesteście fanami takiej "części" wesela to możecie na mnie liczyć i możecie być pewni, że nie będziecie zawiedzeni.

Oczywiście zajmuję się też prowadzeniem wesela pod kątem:
- konferansjerskim (od powitania Pary Młodej przez wznoszenie toastów, zapowiedzi punktów stałych, wszelkich atrakcji i dań), jak i
- wodzirejskim (prowadzę zabawy taneczne, konkursy oczepinowe, zabawy integrujące Gości itp.)
Bez problemu mogę poprowadzić imprezę BEZ disco-polo ale jeśli chcecie aby pojawiły się największe przeboje z tego gatunku to absolutnie nie widzę żadnego problemu.
Jeśli planujecie ślub plenerowy (cywilny bądź humanistyczny) w bezpośrednim otoczeniu sali weselnej mogę zapewnić oprawę muzyczną i nagłośnienie (mikrofon bezprzewodowy, kolumna, muzyka odtwarzana bądź wykonywana na żywo - gitara+wokal). Współpracuję również z zawodowymi muzykami - saksofonistami, wokalistkami itp. więc jeśli chcielibyście skorzystać z innych muzyków to jest taka możliwość.

Jeśli Wasza sala weselna składa się z 2 części (1. ze stołami a 2. do tańczenia) to dzięki posiadanemu systemowi bezprzewodowemu mogę zapewnić nagłośnienie również na sali gdzie będą posiłki (muzyka oraz wszystkie zapowiedzi będą dokładnie te same co na sali tanecznej).

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego jeśli pojawią się pytania odnośnie mojej oferty.
Jestem pewien, że spełnię Państwa oczekiwania.

Dysponuję zawodowym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem scenicznym więc zapewniam kompleksową obsługę muzyczną.

Pozdrawiam,
Marcin Jesionek

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, Oprawa, DJ na wesele

Powrót