Zapytanie
793... telefon
Wyświetleń: 264


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2700 zł

Niebanalni Panowie Dwaj

Pani młoda uśmiech ma a Pan młody do niej gna, zaraz taniec tu odstawią, tańczą w lewo tańczą w prawo. Tort już wjechał, goście klaszczą, na muzyki skocznej hasło. Marzeniami sala bucha, z niejednego już serducha, goście zasilają sale gdzie marzenia i wspomnień będzie tyle ile trzeba. Ślą więc Panowie Dwaj wszystkim parom NAJ NAJ NAJ! Zapraszamy więc do taktu wszystkie pary do kontaktu zapraszamy i czekamy będzie sympatycznie bo..... na tym się znamy :)

Kamil lubi tańczyć oraz zabawiać ludzi, Darek lubi muzykę oraz tworzenie jej.
Z połączenia tych dwóch pasji powstał niebanalny duet Panowie Dwaj

Zachęcamy do spotkania z nami abyśmy mogli zapoznać się, opowiedzieć Wam jak prowadzimy imprezy, poznać Wasze oczekiwania i biorąc je pod uwagę uzgodnić cenę usługi (wystawiamy fakturę). Oczywiście spotkanie jest niezobowiązujące. W cenie otrzymujecie Państwo duet Wodzirej i DJ, lub Sam Dj , wiele zabaw integracyjnych, fachową pomoc, oświetlenie sali, nagłośnienie, różne dodatki, gadżety do zdjęć oraz lekki dym, który podkreśla efekty świetlne. Ponadto dysponujemy bogatą dyskografią polską i zagraniczną. Gwarantujemy elastyczność, pogodę ducha i pełno energii.

Dolny Śląsk to nasz teren, ale z przyjemnością zwiedzamy też inne miejsca.

Oto przykładowe pakiety weselne, bez względu który wybierzecie, naszym mottem jest „Jesteśmy dla WAS’’. Toteż w obu tych przypadkach staramy się, aby nasza pomoc była dla Was satysfakcjonująca.
Duet – Wodzirej i Dj: pełna oprawa muzyczno - konferansjerka. To lepszy kontakt z gośćmi, więcej wyszukanych zabaw oraz efektywniejsze zachęcanie do nich. Kluczowym i bardzo przydatnym atutem wodzireja jest to, że prawie bez przerwy jest wśród gości i nawiązuje z nimi kontakt, przez co łatwiej zbudować klimat weselny. To prostsze radzenie sobie z nieoczekiwanymi i niezręcznymi momentami, w szczególności podczas imprez bezalkoholowych. 
Solo (Pan Solo) : pełna oprawa muzyczna oraz podstawowa oprawa konferansjerka ze strony Dj, który prowadzi proste zabawy. Wesele skupione jest wtedy bardziej na muzyce, toteż osoby, które nie lubią zabaw będą się czuły bardziej swobodnie. Repertuar jest bogatszy o bardziej wyszukane utwory nie tylko do tańca, co na pewno docenią koneserzy dobrych brzmień.
Dojazd do klienta do 100 km w cenie umowy.
Jesteśmy otwarci na rozmowę z Wami. 

Gorąco zachęcamy do niezobowiązującego spotkania celem zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Zapraszamy 
Dariusz Kobos, Kamil Karwowski

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Oprawa, DJ na wesele

Powrót