Zapytanie
+48... telefon


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

4500 zł

Chcesz zachwycić się swoją imprezą?  Mamy dla Ciebie gotowe i dopracowane rozwiązania, żywe instrumenty,  najnowocześniejsza mobilna scena DJ w Polsce, autorskie animacje,  pirotechnika... Zadzwoń i sprawdź jakie WOW dla Ciebie przygotowaliśmy.

OleLe Crew tworzy dwóch kreatywnych oraz pozytywnie nastawionych do świata przyjaciół. Rezerwując OleLe Crew na Twoją imprezę poczujesz radość, energię oraz doświadczysz mnóstwa pozytywnych emocji a ekscytacji i uśmiechów Gości nie zapomnisz przez długie lata. Tego szukasz? Tego oczekujesz?

OleLe Crew to nowy projekt tworzony przez Sławka pierwszego klawiszowca zespołu ŁZY, lidera Mocario, zespołu weselnego z kilkunastoletnim doświadczeniem, oraz Grzegorza muzyka, fotografa, dźwiękowca, filmowca... ponad 10 lat doświadczenia we współpracy z setkami zespołów, dj-ów, gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

OleLe Crew to dbałość o szczegóły, oryginalne pomysły oraz prowadzenie Twojej imprezy w iście wyszukanym stylu.

Zastanawiasz się czym się wyróżniamy ? Olele Crew to wysokiej klasy nagłośnienie, WYJĄTKOWE oświetlenie sceniczne, pirotechnika, autorskie animacje, gadżety dla Gości. Zadbamy aby na Twojej imprezie nie zabrakło również połączenia muzyki z instrumentami oraz wokalem na ż y w o.

OleLe Crew to wielkie muzyczne show, łatwo zapamiętać trudniej zapomnieć.

ps. Gramy w całej Polsce

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Taniec w chmurach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

N Natalia 2020-04-01 10:26:46

Ocena: 5

Najlepsi! Świetna zabawa Polecam wszystkim na każdą okazję

A Anna 2019-12-13 17:32:37

Ocena: 5

Ekipa godna polecenia! Zapewnia zabawę na najwyższym poziomie. Panowie graja w taki sposób, że nogi same rwą się do tańca! Gorąco polecam!

G Grzegorz 2019-12-11 15:21:23

Ocena: 5

Polecam :)

Łukasz 2019-12-10 14:16:31

Ocena: 5

Rewelacyjna ekipa. Z czystym sumieniem polecam. Było bardzo dużo atrakcji, wodzirej świetnie wyczuwał nastroje gości i dopasowywał zabawy i muzykę do nich. Myślałem, że bez zespołu będzie czegoś brakowało, a tu obok świetnych zabaw były również tzw. śpiewy za stołami. Dodatkowo Panowie grają na kilku instrumentach. Duże wrażenie zrobiła też scena, która wygląda jak z najlepszych dyskotek.

Tagi: Rybnik, Oprawa, DJ na wesele

Powrót