Zapytanie
783... telefon

Prezenter Muzyczny/DJ - Adrian Prus

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Ełk, Szczytno, Kętrzyn, Ostróda, Iława, Mrągowo, Elbląg, Działdowo, Bartoszyce, Gołdap, Lidzbark Warmiński, Braniewo, Giżycko, Morąg, Mikołajki

783... telefon
Wyświetleń: 651


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Jako prezenter/DJ oferuję Państwu usługę oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju imprez począwszy od wieczorków tanecznych, urodzin czy jubileuszy aż po bal sylwestrowy czy wesele. Zapewniam własny profesjonalny system nagłośnieniowy oraz efekty świetlne, które zawsze tworzą świetną atmosferę na parkiecie. Nie ograniczam się do poszczególnych gatunków muzycznych - tak więc to Państwo decydujecie przy jakich przebojach chcecie się bawić. Nierzadko sięgam także po mikrofon by wznieść toast, zaprosić gości do wspólnej zabawy czy poinformować o dalszym przebiegu imprezy. Współpracuje również z innymi muzykami oraz fotografami.Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od godzin, charakteru imprezy, ilości sprzętu potrzebnego do realizacji oraz transportu.

Z chęcią zrealizuje ciekawe pomysły na udaną imprezę !

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do współpracy !


WOLNE TERMINY 2020

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

B Beata 2020-09-09 10:47:51

Ocena: 5

Nie mogliśmy sobie z mężem wymarzyć lepszego DJ na nasze wesele. Pełen profesjonalizm, impreza do białego rana. Goście zachwyceni, nie schodzili z parkietu. 100% polecamy. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy :)

Tagi: Olsztyn, Oprawa, DJ na wesele

Powrót