Wyślij zapytanie
509... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Projekt WODZIREJ

Projekt WODZIREJ – profesjonalne prowadzenie oraz oprawa muzyczna wesel, balów i różnego rodzaju uroczystości.

Głównym obszarem naszej pracy są wesela (także te bezalkoholowe) i bale karnawałowe, obsługujemy również prymicje, spotkania integracyjne dla firm i instytucji, studniówki i inne uroczystości.

Co zapewnia duet Wodzirej i DJ?

Wodzirej zapewnia i podkreśla klasę oraz elegancję każdego przyjęcia. Pełen energii i pasji, prowadzi, koordynuje, animuje zabawę od pierwszych gości po oficjalne zakończenie. Podczas wesela towarzyszy Parze Młodej i gościom we wszystkich ważnych elementach uroczystości (pierwszy taniec, toasty weselne, dzielenie tortu, podziękowanie rodzicom, oczepiny). Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu animacji i zabaw tanecznych oraz dodatkowych gadżetów, utrzymuje dobrą atmosferę na parkiecie. Na takim weselu bawią się wszyscy goście, niezależnie od wieku i umiejętności.

Natomiast Prezenter muzyczny – DJ zapewnia zabawę do ulubionych utworów muzycznych, przy których każde pokolenie znajdzie coś dla siebie. Muzyka, którą proponujemy, dobierana jest starannie i odpowiedzialnie, zawsze dostosowana jest do charakteru imprezy i preferencji jej uczestników.

Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający, oświetleniowy oraz dodatkowe atrakcje wizualne.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M MIŚKA 2018-09-30 20:49:30

Ocena: 5

Super. Lepszych nie widziałam. A mam 10 letnie doświadczenie w pracy kelnerskiej i wiele zespołów i nie tylko już widzialam .z czystym sumieniem polecam Projekt Wodzirej !

K Karolina 2017-09-08 15:34:27

Ocena: 5

Dziękujemy Wam za świetną zabawę na naszym weselu! My bawiliśmy się super. Goście również. Wesele było 2 tygodnie temu, a do tej pory zbieramy bardzo pozytywne komentarze od nich. Pełen profesjonalizm! Polecamy w 100%

P Paulina 2017-09-08 15:34:08

Ocena: 5

jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni z profesjonalizmu, humoru, poczucia stylu i staranności jaką chłopaki wkładają w swoją pracę! wszystko udało się bez żadnych problemów, zabawa była przednia, dla wszystkich Gości :) Dawid poderwal na parkiet wszystkie pokolenia, zaproponował dobra zabawę ze smakiem i wyczuciem. jesteśmy mu bardzo wdzięczni :) Dawid jest konkretny i zna się na tym co robi, mówi szczerze i otwarcie, nie ma żadnych niedomówień:) polecamy my i nasi Goście!

Tagi: Lublin, Oprawa, DJ na wesele

Powrót