Zapytanie
662... telefon
Wyświetleń: 1420


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

Cześć,
nazywam się Rafał Magdziarz i jestem człowiekiem, który od wielu lat dzięki swojej pasji i zaangażowaniu ma przyjemność uczestniczyć w tak ważnym dniu jak Wasze Wesele.
Jeżeli więc szukasz/szukacie Dj-a na wysokim poziomie, który sprawi, że uroczystość nie będzie prowadzona standardowo to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Każde wesele to inna historia. Dlatego też do każdego podchodzę indywidualnie, począwszy od pierwszego spotkania gdzie poznajemy się z Młodą Parą i gdzie staram się poznać ich oczekiwania/pomysł na wesele. Każdą uroczystość prowadzę wg wcześniej ustalonego z Młodą Parą harmonogramu. Również muzyka jest dostosowywana do oczekiwań MP. Różnorodność granej przeze mnie muzyki ( lata '70 '80 '90 oraz współczesna) pozwoli dopasować ją do każdej uroczystości.   Wesele bez Disco Polo? Dla mnie to nie problem.
Sprzęt, na którym pracuję to profesjonalne urządzenia takich firm jak RCF, Showtec, Yamaha czy inne, które dają poczucie bezpieczeństwa i niezawodności    w pracy. Przywiązuję dużą wagę do estetyki stanowiska aby nie "straszyło" np. wiszącymi kablami.
Zabawy podczas wesela prowadzę ze smakiem. Mają one na celu integrację gości, są pozbawione podtekstów czy ośmieszania gości. U mnie "pompowanie balonika" nie przejdzie.
Dodatkowe usługi jak np pirotechnika sceniczna pozwoli bardziej podkreślić wyjątkowe momenty.              Współpracuję z profesjonalny muzykiem (saksofon), którego występy na żywo uatrakcyjnią uroczystość. Może być to "one man show" lub energetyczny występ całego zespołu.                                      Prócz wesel oferuję oprawę muzyczną wszelkich innych uroczystości okolicznościowych: bale, urodziny, jubileusze itp.
Prowadzę legalną firmę więc oczywiście wystawiam rachunki!
Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów!

Zapraszam do kontaktu!

  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Katarzyna 2020-11-18 15:02:34

Ocena: 5

Rafał poprowadził nasze wesele i był to strzał w 10! Goście bardzo zadowoleni, na parkiecie nie brakowało bawiących się par. Super zabawy, muzyka dopasowana do wszystkich weselników. Brawa za przygotowanie się do tematu i wysłuchanie naszych próśb. Rafał wychodził z inicjatywą i doradzał, co było dla nas bardzo ważne. Zastosował niestandardowe rozwiązania, dzięki czemu wesele było wyjątkowe. Polecam!

Tagi: Czarnków, Oprawa, DJ na wesele

Powrót