Zapytanie
+48... telefon

Wedding2You Agency – Profesjonalny duet na Wasze wesele

Wolności 37, Chorzów, Śląskie,

W pobliżu: Warszawa, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Opole

+48... telefon
Wyświetleń: 1681


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3000 zł

Wasze wesele początkiem pięknego wspomnienia, które pozostaje w pamięci wszystkich gości oraz Was już do końca...

Lepiej trafić nie mogliście!

CO NAS WYRÓŻNIA?
Jesteśmy niebanalni, niekonwencjonalni i nowocześni, zachowując przy tym wszystkim nieskryty szacunek do tradycjonalizmu.Nasze własne programy weselne, które tworzymy z pasją i doświadczeniem, zaskakują za każdym razem nawet najbardziej wymagających gości weselnych. A to wszystko dopełnione jest szczyptą nietuzinkowego podejścia i innowacyjności, które są gwarancja najlepszej zabawy do białego rana.To Wy jesteście dyrygentami głównymi waszego wydarzenia. Cechuje nas niezwykłe wyczucie w branży weselnej, podpowiadamy młodym parom i staramy się sprostać im oczekiwaniom.

Zaufajmy sobie 🙂Wspólnymi siłami stworzymy niezapomniana pamiątkę!

CO OFERUJEMY?
Obsługę muzyczną oraz prowadzenie wesel. Duża ilość prowadzonych przez nas wesel i eventów uszlachetnił nas o wiedzę i ogromne doświadczenie, które jest baza naszej pracy. Każde wydarzenie jest dla nas lekcją, a wnioski z niej płynące tworzą fundamenty naszej firmy. Współpracujemy z wyróżniającymi się agencjami eventowymi, szkolimy na kursach branżowych, a to wszystko po to aby innowacyjność nie była nam obca. W skład naszej oferty wchodzi również sprzęt nagłośnieniowy, cechujące się bardzo dobrą jakością oraz oświetlenie parkietu. Wysoki poziom całego anturażu wesela oraz zadowolenie weselników to dla nasz priorytet!

DODATKOWO w podstawowym pakiecie oprócz wszystkiego co jest potrzebne do obsługi Waszego wesela, otrzymujecie:
- pierwszy taniec w chmurze
- pakiet zimnych ogni
- wybrany napis LOVE!

A jeśli chcecie trochę bardziej zaszaleć, w naszej ofercie znajdziecie ponadto:
- największe dostępne na rynku FOTOLUSTRO 65'
- nowoczesny BAR z barmanem
- możliwość udekorowania sali światłem
- kącik dla dzieci wraz z obsługą dwóch animatorek

Kochani, nasza oferta na samych weselach się nie kończy 🙂 W skład naszych usług wchodzą również oprawy muzyczne takich imprez jak:
- imprezy firmowe
- imprezy okolicznościowe
- studniówki/komersy.

Nie zwlekajcie, umówcie się z Nami już dziś, a my postaramy się, aby Wasze wydarzenie wprawiło wszystkich w stan zachwytu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Fotobudka
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

K Krzysiek 2019-01-26 12:15:11

Ocena: 5

Genialnie poprowadzona zabawa na weselu :) Chłopaki podchodzą do sprawy z pełnym profesjonalizmem. Zarówno dla nas jak i gości wszystko było idealne. Muzyka taka jaką ustaliliśmy na spotkaniu, chłopaki reagowali na to co dzieje się na parkiecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gdybyśmy tylko mogli to... co tydzień powtarzalibyśmy tą imprezę :) oczywiście... prowadzenie imprezy zostawilibyśmy w rękach Daniela i Bartka. Z czystym sumieniem polecamy! Dzięki chłopaki! :) Powodzenia! K&K

Tagi: Chorzów, Oprawa, DJ na wesele

Powrót